Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki? miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
találkoztam vmeik nap az egyik haverommal én csaj vok ő pasi nos és volt téma de látszott rajta hogy unja a fejét....és amikor azt kérdeztem tudja-e mi a spanyol szex meg ijendolgokról akkor beindult de már kifogytam a kérdésekből nem tudnátok egy kettőt?? lécci köszi
2008. aug. 31. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pasi és nős és beindult a spanyol szextől? Tényleg nem érted? Max le akar fektetni. Adjunk egy-két kérdést? Hát ha ebből indulok ki: szeretsz franciázni? vagy: szereted a kutyapózt? Viccet félre téve, mi a célod?
2008. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szexről mindenki szeret meg tud beszélni. ha csaj vagy és szexről kezdesz el beszélni, akkor a férfi már ugy van veled hogy jó numera leszel. a következő beszélgetés meg már arról szól hogy milyen jó lenne hanem csak beszénélnk róla.

mit akarsz te tőle? mert hogy társaságában akarsz lenni az tuti, és beszéltetni akarod. de miért ha unta amit mondasz akkor valószinű hogy nem is vagy érdekes a számára. inkább beszélges olyannal akit a szexen kivül a többi mondandod is érdekli.

2008. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
pontosan
2008. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem egészen unta de nem is érdekelte annyira am pedig ép ez hogy nekem bejön a srác épp ezért beszélgettem ijenekről vele jahm és nem akar ágybavinni neki ahhoz oldódni kell sokat .. na mind1
2008. szept. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!