Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem egy lányt msnr mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy lányt msnr mert tetszik de még nem ismerjük egymástés nem beszéltem még vele. Mit mondjak neki miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

háát ezeket a mondj vmit, mesélj hanyagold sztem:S:D

am kezdj el érdeklődni felőle, és ezt ő is észre fogja venni hogy milyen figyelmes vagy ;)

2009. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Basszus hihetetlen.

Mit mondjál? :S

Soha ne beszélgettél még lánnyal?!

2009. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
én azzal kezdeném h : Mizujs? és beszéltetni hogy mit csinált aznap, és ami egy kicsit is érdekes számára, arról kérdezni. :)
2009. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
általános kérdések, mit szeret csinálni, mit gondol erről v arról a dologról, vagy éppen a kutyájáról. Majd jön magától.
2009. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Általános kérdésekkel kezd

pl.:milyen volt a napja hogy érzi magát stb.

aztán már amikor jobban megismerkedtetek akkor elhívhatod vhova pl.:sétálni meginni egy üdítőt csak elsőnek moziba ne hívd mert ott ugye nem tudtok egymással beszélni.

2009. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
én nem értem h egyesek minek veszik fel az embert msnre ha egy mondatot nem tudnak maguktól írni neki!!!!
2009. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!