Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha egy csajt arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy csajt arra kérsz randi előtt, h a randira smink nélkül jöjjön el!?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nemrég össze ismerkedtem egy szőke bombázóval aztán másnap találkoztam vele az utcán smink nélkül, majdnem meg sem ismertem és hát úgy már nem is tetszett, sőt majdnem hogy ronda volt smink nélkül.
2015. jún. 1. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hahhahahaha..:)

Ez jó!

Mire készülsz? Azt akarod hogy megutáljon és igy szeretnéd lerázni?

2015. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran megyek úgy erre-arra, hogy minimális vagy nulla smink van rajtam, ettől függetlenül egy ilyen kérés után tuti leráználak.
2015. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
En nem sminkelek kb egy eve. Igy tapadnak ram a pasik. Regen pedig olyan szep sminkeket csinaltam, de nem volt ilyen atuto sikere. Nekem igy egyszerubb es gyorsabb :) De maig nem ertem. Az elettarsam is odavan a sminkeletlen arcomtol :) Sminkeles helyett szexelunk. Nekem az a szepsegtrukkom:) N
2015. jún. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon sminkelek, de ha ilyet kérnél, lemondanám a randit.

Nem szeretem azokat a pasikat, akik bele akarnak szólni abba, hogy nézek ki.

2015. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

már bocs de ha egy férfi nem tudja megmondni egy nőről akár van rajta smink akár nem, hogy szép-e, az azért a saját szellemi képességeit is minősíti... okéoké h részegen nem figyel vki ilyenre, de az már az ő baja :D


még nem találkoztam olyan csajjal akinél durva különbség lett volna... meg max messziről nem tudod megmondani h van e rajta smink közelről már igen


az szintén téged minősít ha te azt hiszed h a csajnak beleszólhatsz a külsejébe :D az ilyesmit rühellik a nők... mondjuk jogosan, én is kilennék, ha már első randin megszabná h mit vegyek fel, stb!


ez a smink téma leginkább a kisfiúkra ( <15 ) jellemző, én legalábbis úgy vettem észre... mikor kissrác voltam rühelltem a sminket a csajokon mer összeken stb... aztán mivel már nagyjából minden nőn van smink ezenkívül a legtöbb megtanult 18 fölött igényesen sminkelni, nem tartom rossz dolognak egyáltalán.

ha túlzásba viszi azt úgyis észreveszed.... vagyis észre kéne azért venni.


23/F

2015. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz,előrelátás...
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!