Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha egy csajt arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy csajt arra kérsz randi előtt, h a randira smink nélkül jöjjön el!?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nemrég össze ismerkedtem egy szőke bombázóval aztán másnap találkoztam vele az utcán smink nélkül, majdnem meg sem ismertem és hát úgy már nem is tetszett, sőt majdnem hogy ronda volt smink nélkül.
2015. jún. 1. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én ilyent nem kérnék a helyedben, de alaposan szemügyre venném, hogy mi van a vakolat alatt.
2015. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg lány ronda smink nélkül, szerintem ne akard látni.
2015. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem kérhetsz ilyet, miért gondolod, hogy jogod lenne megmondani, mit csináljon? Még csak első randi lesz, semmi közöd hozzá...


Amúgy is, aki annyira túlzásba viszi a sminket, azon látszik...legalábbis én látom + el lehet képzelni smink nélkül....ezt csak egy fogyatékos nem tudja megtenni...

2015. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
53%
Màr rögtön irànyítani akarod? Ez nem fog neki tetszeni.
2015. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Gáz, nem mennék el úgy a randira.
2015. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem lenne gàz :) lehet ha kérnél se sminkelnék ;)
2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
De fiúk...Titeket amúgy nem zavar az 1000 réteg vakolat a fejen?? Sztem olyan csúnya és izléstelen vén qrvás tud lenni főleg ha elkenődik. Blööö
2015. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Hááát...nem biztos, hogy elmennék. Nem azért, mert annyira vállalhatatlan vagyok smink nélkül, de nekem egyszerüen egy szinezett, mattito alapozo biztonságot nyujt. A szemem meg szeretem kiemelni egy dusito szemspillaspirallal, egyedüli dolog, ami tetszik magamon az a bounty kek szemem :D Nekem nem tetszik az arcbőröm "natúrba", sok az apró mitesszerem, hiába kezelem, gőzölök stb. Igy marad az alapozo, amivel szebb az arcom, ennyi. Nem vakolatra kell gondolni, ami mar undoritoan elüt. Mondjuk en abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a barátom imádja, ha nincs rajtam smink, azt mondja akkor vagyok a leggyörübb, reggel, kocosan es szajszaggal :D De amikor ismerkedtünk mindig sminkben voltam....aztan amikor egymasnal aludtunka akkor latott anelkül. En meg azt hittem tök rondanak tart majd....ő meg azt mondja, hogy en mindent eltulzok, van egy kis pötty az arcomon es maris ugy beszelek rola, hogy vulkan, uristen, mindenki azt bamulja, holott epp h latszik :D Egyebkent vidd el strandra a csajt randizni es dobd be az uszo medencebe.... hehe
2015. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Nálam nem okozna problémát, nem szoktam sminkelni, csak nagyon ritkán.

Mindenkinél más, hiszen elég sok lány sminkel és nem fogják elengedni, mert ez a kívánságod, de a másik része belemenne gond nélkül.

2015. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menjetek úszni... :D
2015. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!