Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen az ideális randi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Első randira gondolok.
2015. máj. 27. 20:08
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

A fiu hoz viragot, ami szerintem irto romatntikus. Aztan beulunk mondjuk valahova enni, es rengeteget beszelunk. Kesobb meg elmegyunk mondjuk meg setalni es a fiu a vegen hazakiser. :)

18L

2015. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 ez tetszett
2015. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első randi?

Lop nekem virágot a gádzsó kertjéből, romantikusan átadja,egy Keveset beszélgetünk, majd jóba leszünk a nádasban...*.*

Üdv.Lakatos Britniszpirsz.

2015. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz megfogalmazni. Nem sértődök meg, ha nem hoz semmit első randira, nem ez a legfontosabb, de nem utasítanám vissza a csokit vagy a virágot sem. Nekem bőven jó programnak egy séta az erdőben, tóparton, akárhol, ahol nincsenek sokan, így teljes mértékben tudunk figyelni egymásra. Közben kiismerjük egymást, ő is kérdez rólam és én is róla. Szeretem, ha sokat tudok nevetni és felszabadultnak tudom magam érezni vele. Este pedig hazakísérne, szerintem figyelmes, kedves gesztus. :)
2015. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem virágot vinni az első randira nem praktikus. A sétálgatás alatt úgyis elkezd hervadni.

A tökéletes randin szerintem zavarban vagyunk mindketten, ha megállunk 1 fánkra vagy fagyira, valamelyikőnk leeszi magát zavarába, a másik meg próbál úgy tenni, mintha észre se vette volna, aztán mindketten elnevetjük magunk.

Aztán andalgunk valami nyugodt helyen, majd megfogja a kezem.

A végén pedig hazakísér.

2015. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meghívás egy finom vacsorára egy hangulatos étterembe. Most nyáron egy kellemes délutánon/estén nagyon romantikus tud lenni és utána következhet és séta is.
2015. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy sétára szavazok, közben lehet fagyizni vagy télen forralt borozni és sokat beszélni. Első alakomra szerintem ennyi elég.

Virágot én se várnék el, hogy aztán órákon keresztül lóbáljam, meg figyeljek rá, hogy nehogy eltörjem...:D

2015. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Virágot én se kérek, a séta, beszélgetés bőven megteszi. Enni sem ülnék be, esetleg vattacukorra, másra nem. Vattacukorra legfeljebb össze tudjuk ragasztani magunkat, ez még bőven belefér. :))
2015. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a sétára szavazok valami gyönyörű helyen!
2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!