Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, most akkor ez miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most akkor ez miért zavar titeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenhol azt hallani/látni, hogy a lányoknak a bunkó stb. srácok jönnek be...

Az utóbbi időben sokat változtam, és a legtöbb csaj azt mondta akivel ismerkedtem, hogy bunkó, nagyképű vagyok...de mégis el vannak velem barát szinten..

Akkor valójában még sem tetszik a lányoknak ez a fajta személyiség? De akkor miért vannak el tök jól velem?

(Haverok szerint is nagyképű, bunkó vagyok csak ők hozzátették (mert azért jobban ismernek), hogy gazdag..

Szóval, csak a pénz miatt "vannak el" velem a lányok?



2015. máj. 27. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérdésedben a válasz!
2015. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is bunkó vagyok néha, igaz le még nem szopt@ak miatta, de azért sem, mert kedves voltam. Pénzem is van csak nem mutogatom, ezektől függetlenül nem utálnak. Nők, nem lehet kiigazodni rajtuk.
2015. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2015. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nagyképű vagy mert anyuék tolnak pénzzel.

Ez csak a nagyon ócskáknak imponál. Ha a saját pénzed az már kicsit több ócska lotyónak jön be.

Egyébként ha már a barátaid is mondják, akkor nem az a "rosszfiú" vagy akire bármilyen nő vágyik hanem egy tapló

2015. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy normalis lany szoba se allna veled ha tudja milyen vagy. Akik elvannak veled azok pontosan csak elvannak. Vegyel vissza az arcodbol, viselkedj ferfi modjara allj a sajat labadra mert baratocskam egy igazi nonek ez kell! Kerdes hogy neked egy igazi ertelmes szeretnivalo no kell vagy valaki akivel elvagy?

18/L

2015. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mumusan ***** válasza:
100%
A bunkó pasik körül azért vannak havercsajok mert szórakoztató hogy bunkó vagy másokkal. Viszont engem erősen zavarna ha szégyenkeznem kellene a párom viselkedése miatt.
2015. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5-ös:

"viselkedj ferfi modjara allj a sajat labadra" ezt még is hogy érted? egyetem mellett nem tudok a saját lábamra állni...

2015. máj. 27. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tudtam.

Saját lakás és kocsi, a diploma még csak a télen lesz a kezemben...

2015. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát jólvan, de ha veszek valamit akkor az normális legyen...egyébként is orvosi mellett nehéz lenne dolgozni még...

de az 5-ös válaszoló "viselkedj férfiként" részét még nem teljesen értem, mire gondolt ez alatt?!

2015. máj. 27. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:

en nekem sose sikerult meg not igy meghoditani

ugy egyaltalan meg semmi nem sikerult, mert leszartam

PONT hogy nem igy lattam. Van egy 30-as no, aki agyilag egy 12 eves kislány. Egyik naprol a masikra osszejott valakivel, mert "olyan kisugarzasa van ". Aztan egy het utan otthagyta, mert nem foglalkozott vele... es akkor ez nem egy kesz no volt!

2015. máj. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!