Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran hívnak lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran hívnak lányok randira?

Figyelt kérdés

Máshogy fogalmazva, milyen gyakran hív el lány szórakozni?


Durva, de végiggondoltam és a nagyjából 15 év alatt egy kezemen meg tudnám számolni.


Férfiként, fiúként, leginkább próbálkozok ezzel és ritka, ha "visszakapom" az invitálást. Néha nem is nagyon értem a sok sikertelenség után, hogy miért is.


Más is van ezzel így?



2015. máj. 27. 01:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyet tudnád megindokolni, hogy miért teszel egyenlőségjelet aközött, hogy visszautasítok valakit, meg hogy csúnyának, butának, vagy akármi másnak tartom? Tudod sok szép, okos, szimpatikus személyiségű, jólelkű, és még sorolhatnám a jó tulajdonságaikat a végtelenségig nőt ismerek, mégsem akarnék egyikkel sem kapcsolatot. Nem, akkor sem, ha ők kérdeznék meg. Te gyakorlatilag azt állítod, hogy nekem ezekről a nőkről mind rossz véleményem kell legyen, különben járni akarnék velük, ami egész egyszerűen nincs így. Szóval igen, hülyeségnek tartom a véleményed, mert ellenkezik mindennel, amit a világból tapasztaltam. Ez nem egyenlő azzal, hogy téged tartalak hülyének, csak egyszerűen nem értem, mi az alapja ennek a kifacsart gondolkodásmódnak, hogy ha visszautasítok egy nőt az egyenlő azzal, hogy valami bajod van vele. Aki a személye elleni sértésnek veszi, ha valaki nem érdeklődik iránta szexuálisan, annak szerintem komoly problémái vannak az önbizalmával és ez az egészségtelen szexista szocializáció miatt van, ami azt ülteti a férfiak és nők fejébe egyaránt, hogy a nő funkciója tk. a szex és ha ezt nem tudja betölteni (azaz a férfiak nagy átlaga szemében nem elég vonzó) akkor ő egy értéktelen ember. Emiatt sok nőnek tényleg lelki problémákat okozhat a visszautasítás, csak épp ez se nem természetes, se nem egészséges. Szerintem az e mögött álló klasszikus nemi szerepmodellek ellen épp hogy harcolni kell és mielőbb porig rombolni őket, nem pedig védeni és még tovább erősíteni őket.

Szóval igen, kezdeményezzenek a nők is. Ha pedig elutasítják őket, akkor tudják, hogy ettől ők semmivel sem érnek kevesebbet, egyszerűen csak nem a megfelelő embernél kezdeményeztek. Inkább ennek a gondolkodásmódnak az elsajátításában kéne őket támogatni, nem pedig a kezdeményezésről lebeszélni őket.

2015. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jó, te így gondolod, szerintem, meg ha nem akarnak sokszor nagyot "pofáraesni", akkor hagyják az első kezdeményezést a férfiakra.


A szexnek, meg az egészhez nincs semmi köze, te beszélsz azonnal a szexről...


És félreérted, az egészet, megszállottan szajkózod, hogy az embernek sok nagyon szép, meg nagyon okos lány van, aki nem tettszik, ez így van. Nekem is így van, persze általában tettszenek, de van olan, aki nem tud megfogni.


Egyébként, ha egy nő szép, csak pl. az arca nagyon nem jön be, vagy a személyisége nem, akkor könnyebb elutasítani, ha ő kezdeményezett.


De ha szegény nem szép, akkor bizony nehéz, úgy, hogy ne legyen sértődés.


Felőlem rombolj, amit akarsz, de aztán ne siránkozz, ha az elváltak listájára kerülsz!

2015. máj. 30. 20:30
 13/16 A kérdező kommentje:

Továbbá eltérsz a témától, ami felnőtt párkapcsolatok, randizás és azt erőlteted, hogy aki nem tettszik randizáskor, arról már rossz véleménye lenne bárkinek is..., gondolom rám gondolsz.


Ezt offolásnak hívják és ki szokták érte tiltani a fórumozókat.


Azért, mert provokatív.


Egy randin általában nem lehet senkiről komolyabb véleményt alkotni, max azt látod, hogy lesz-e 2. randi, vagy sem. Ezért nem is értem, hogy jutottunk a randizás témától a jó ember - rossz ember témakörhöz, na mindegy.

2015. máj. 30. 20:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak felkeltette a figyelmem, amit arról írtál, hogy egy férfinak cikibb visszautasítani egy nőt, mint fordítva, gondoltam rákérdezek, hogy mégis miért gondolod így. Ha ez offolás és zavartalak vele, sajnálom, ezt nyugodtan jelezhetted volna már ott is. A kirohanásod teljesen fölösleges, nem volt rólad (eddig) rossz véleményem, és szerintem nem is mondtam semmi bántót, ha mégis, akkor elnézést. Csak a gondolatmenetedbe kötöttem bele, ami tele volt számomra zavaros és összefüggéstelen részekkel, nem pedig beléd. Ez az agresszió, amit a tiéddel ellentétes vélemény felé mutatsz, szerintem jobban lejárat téged, mint bármi, amit a fejedhez vágtam volna, bár nem tettem. (Az külön vicces, hogy két válasszal ezelőtt még azt taglaltad, hogy te ugyan aztán semmit sem szívsz mellre, hisz FÉRFI vagy) De nyugi, nem követem el többé azt a hibát, hogy értelmes vitapartnerként kezellek. Minden jót :)
2015. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

67 %-os szegény homokos, nem tehet róla, ez van...

Ezért nem ért.

2015. máj. 30. 21:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Az idiotizmuson sajnos nincs mit érteni, csak elviselni lehet. E tekintetben egy rohadt nagy hős vagyok :D [link]
2015. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!