Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran hívnak lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran hívnak lányok randira?

Figyelt kérdés

Máshogy fogalmazva, milyen gyakran hív el lány szórakozni?


Durva, de végiggondoltam és a nagyjából 15 év alatt egy kezemen meg tudnám számolni.


Férfiként, fiúként, leginkább próbálkozok ezzel és ritka, ha "visszakapom" az invitálást. Néha nem is nagyon értem a sok sikertelenség után, hogy miért is.


Más is van ezzel így?



2015. máj. 27. 01:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

hát, elvileg a férfi szerepe, hogy kiválassza, hogy kit hív el

a nő szerepe meg hogy elhívatja magát a kiszemelt palival

2015. máj. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szórakozni el szoktak hívni, de az nem randi
2015. máj. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22 év alatt egy se.
2015. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

OK, de ha kettesben elmentek valahova beszélgetni, az már randi is lehet?


Egy darabig én is azt hittem, hogy majd nekem sikerül elhívni egy lányt, kb. ezren felüli próbálkozásból inkább az derül ki, hogy manapság a lányok szólnak előbb, mintsem, hogy elfogadnának egy randira, vagy beszélgetésre invitálást.


OK, volt, hogy sikerült, de eddig nagyobb a kezdeményezések száma a szebbik nem részéről. És teljesen mindegy mekkora erőfeszítést "teszek bele", akiket én hívok, azok nem jönnek általában.


Picit megfordulni láttszanak a szerepek.


OK, hogy mindig a nő választ (ez a század elején is így volt), de mostmár ott vagyunk, hogy ha nem is a nők kezdeményezik először a kapcsolatteremtést, de ők hívnak először személyes találkozóra, ill. sok eseten, bizony ők is kezdeményeznek elsőként!


Szerintem ez minden férfinek fura, még nem látom, hogy hosszú távon milyen gondolkodás kialakulásához vezet.


Valami hasonlóhoz.: Kapadozz tiszta erőből, hogy legyen párod, aztán egyszer csak szól egy lány, hogy ő lenne az! Természetesen valaki olyan, akire nem is gondoltál.


Persze tegyük hozzá, ha nem "kapadozol", akkor nem is szól senki.

2015. máj. 27. 02:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és engem még soha senki nem hívott randira. Én már 5 srácot is, ebből 2 mondott igent és kapcsolat is lett belőle a későbbiekben. Mondjuk egyik esetben sem vadidegenekhez mentem oda hanem a haveri körből hívtam volna az illetőt vagy egy ideje valahogy ismertem (tanfolyam, egyetem, hobbi, stb révén) és elhívtam.
2015. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pontosan erről beszélek.


Én fiúként jobban érezném magam, ha inkább forított lenne a statisztika.


Szerintem egy nőnek nem ciki viszautasítani egy férfit, de egy férfinek egy nőt, elég ciki. Ráadásul, ha a nő hív randira, akkor sok rosszindulatú férfi létezik, akik egészen más okból, mindig igent mondanának. Most nem akarom kifejteni, miért, de így is érthető. Skalpvadászok.

2015. máj. 28. 23:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Na de miért lenne egy férfinak cikibb elutasítani egy nőt, mint fordítva? O.o
2015. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sokkal cikibb!


Nem véletlenül alakult ki az évezredek alatt, hogy először a férfi kezdeményez!


Ha elutasítok egy nőt, kb. azt tudom neki mondani, ha őszinte vagyok, hogy bocs, de ronda vagy... Nyilván nem így, hanem finoman, de a tartalma mégis ez lesz...


1.: Ez pedig egy nőre nézve igen sértő.


2.: Úriember, ilyet nem tesz, ezért kerüli is azokat a szitukat, ami ide vezethet.


3.: Aki picit is udvarias akar lenni és férfi, annak ciki egy lánynak, nőnek a tudtára adni, hogy nem szívesen akar vele mutatkozni sűrűn és nem akarja, hogy egy párnak gondolkák mások őket.


4.: Egy férfi hosszú távon símán elviseli, ill lelkileg túléli azt is, ha lehülyézik és azt is, ha rondának mondják, még azt is, ha fizikailag megverik, vagy megalázzák.


Egy nő, már nem biztos.

2015. máj. 29. 00:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szerintem úgy hülyeség, ahogy van. Simán tarthatok szépnek egy nőt aztán mégsem akarok vele semmit, aki az általad leírt üzenetet látja bele egy (normális, udvarias) elutasításba és megsértődik rajta, annál hatalmas gondok vannak fejben. Azt meg nem is tudom, melyik a gázosabb: hogy a nőket tartod en bloc ennyire instabinak lelkileg, hogy képtelenek túlélni az ilyesmit (nyilván van olyan, aki igen, de annak pszichoterápia kell, nem randi), vagy hogy szerinted a pasikkal szemben oké a megalázás bármilyen formája. Emberi társadalomban élünk ahol emberi jogok vannak, nem pedig női és férfi jogok. Nyilván okkal alakultak ki a klasszikus nemi szerepek, de talán akkor az sem vletlen, hogy mára jelentősen elmosódtak, nem gondolod? Egyszerűen eljárt felettük az idő, ideje tovább lépni
2015. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem járt el felettük az idő és nincs ideje tovább lépni szerintem.


Amit írtam éppen a kinézetre írtam, igen lehet símán, hogy egy szerintem szép nő bepróbálkozik, de tudom róla, hogy rettentően buta és azért nem akarok tőle semmit.


Nos, azt se szívesen mondom egy nőnek finoman, hogy buta vagy...


Sarkítod teljesen a lehetséges helyzeteket, majd abból vonsz le olyan következtetést, hogy a nemek évezredes szerepei elavultak!


Nem arról van szó, hogy összeomlik, csak arról, hogy a nők rettenetesen meg tudnak sértődni (némi joggal), ha pl. rondának mondják őket...


De pl én férfiként nem sértődök, meg ha egy csaj elmondja, hogy ratyi módon nézek ki szerinte.

Miért?

Azért, mert a kedves férfitársaimtól ennél sokkal durvább sértéseket is elviselek.


Pl. hogy te hülyeségnek nevezed a véleményemet...

2015. máj. 29. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!