Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel a facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel a facebookon azt a csajt aki 2 hónapja "ismerősöm" lett? (szinte mindig lájkolgatja ha profilképet cserélek)

Figyelt kérdés

Egy 23 éves zöldszemű :) nagyon csinos lányról van szó akit felvettem a fészen, véletlenül rátaláltam mert van vagy 10 közös ismerősünk.

Meg is kérdezte miért jelöltem be. Mondtam neki olyan érzés van mintha jártál volna ebbe a faluba, mert olyan dezsavu érzésem volt.És tényleg így volt.Ő egy városban lakik tőlem kb. 35km-re, akkor megkérdeztem tőle mit csinál tanul-e stb, de túl sokat nem beszéltem vele. Lehet akkor kellett volna meglépnem nem így utólag.A csaj 23 éves, és ugye ez sem jelent semmit hogy állandóan lájkolgat, de úgy gondolom egy próbát megér. Ha jól tudom nincs neki pasija.


Azért kérdezlek meg titeket, ne hogy hülyeséget írjak.Mert ugye társkeresőn is a csajok alapból elutasítják azt aki így ír: "Szia, van kedved ismerkedni, találkozni" :XD - szóval ezért.

Még 1 indok, február óta nincs senkim.

Negativ kommenteket ha lehet ne!!



2015. máj. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lájkolja mindenkinek a képeit összevissza, akkor tetszel neki külsőre, tehát bármit csinálsz, nyert ügyed van.
2015. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan biztos. Azon gondolkozok hogyan írjak rá. Nem tudom hiba volt-e kb. 2-3 hete megköszöntem neki priviben a lájkot.


Szóval ilyet írnék: Találkozóban benne vagy? Vagy nincs kedved összefutni velem? - most hírtelen ennyi jutott eszembe.

2015. máj. 24. 10:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mennyire lájkolgat. Azért haverok eseményeit asszem szokta.
2015. máj. 24. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd el, de ne kérdő formában, az bizonytalanságot sugall. Végül is vesztenivalód nincs, ha meg sokáig húzod az időt, akkor töketlennek fog tartani, esetleg elhappolja előled másvalaki.
2015. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is két hónapig irogattam egy pasival facebookon. Nem làjkolgattam a képét soha. Néha kicsit idegesített is, hogy annyit írt. Első talàlkozàs óta együtt vagyunk :)
2015. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj meg két időpontot neki, aztán válasszon, melyik jó. Így megmarad a választási lehetősége is, de mégis az lesz, amit te akartál.
2015. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretnélek személyesen is megismerni. Hol, mikor lehetséges? - ezt is írhatod akár.
2015. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!