Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nem lájkol semmit, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem lájkol semmit, más lányok képeit viszont lájkolgatja. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Tudtommal csak velem találkozgat, a haverjai úgy viselkednek velem, mintha már járnánk, és ő is néha, minden nap keres, elmeséli mi történt vele aznap és érdekli h velem mi történt, sokat foglalkozik velem, habár személyes találkozásunk még csak néhány volt. Pár hete beszélgetünk, de már egy ideje ismerjük egymást. Lehet hülyén hangzik, h ezen kattogok, de kicsit idegesít, h a többi csajnak lájkolgatja a képeit, nekem viszont soha semmit nem lájkolt még. Ugyanakkor aranyosan udvarol, flörtölget velem, tényleg úgy érzem h én vagyok az egyetlen, akire úgy koncentrál, h kapcsolatba kezdjen velem... Ám ez akkor is idegesít. Mit gondoltok, nekem miért nem lájkol, más lányoknak pedig miért lájkol? :(

20/L


2014. júl. 23. 18:39
 1/8 RootedRainbow ***** válasza:
Lépj ki a facebook világból, és kezdj el élni inkább...
2014. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha már másnak lájkol, ott gond van
2014. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, igen, de ha a fiú őt akarja, akkor miért más lányok képeit lájkolgatja? ez semmit nem jelent? akkor miért csinálja?
2014. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

higyétek el, ha már másnak lájkol ott baj van

ha ismerkedünk, és valakivel komolyan gondoljuk, akkor ennyi legyen már bennünk hogy nem sértjük meg a másikat, még ilyen kis aprósággal is!


2válaszadó

2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el a facebookot...én is 20 éves vagyok, sem nekem sem a pasimnak nincs már és tök jól megvagyunk. Épp ezért szüntettük meg mert csak veszekedés lenne belőle.
2014. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor van gond, ha a lányokat nem ismeri, vagy csak alig. Ha a barátai, akkor szerintem nincs nagy baj. Mondjuk azt nem értem miért nem lájkolja a tieidet is.
2014. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha rákérdezel, ha ez ennyire foglalkoztat téged. Mi itt max találgatni tudunk, hogy miért teszi ezt, minden esetre tényleg fura, hogy minden más lányt lájkol és téged nem, miközben elvileg csak veled ismerkedik.
2014. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is rákérdeznék, próbáld meg poénkodva
2014. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!