Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így összejönnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így összejönnöm valakivel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy összeszedek egy olyan lányt,aki abszolút nem jön be (viszont én tetszek neki). Nem bunkóság kicsit?

Akik nekem bejönnek,azoknak nem vagyok az esete,míg a nekem nem tetsző lányoknak tetszem,szóval adott,hogy inkább összejöjjek egy lánnyal,és színlelek némi érzelmet,csak hogy ne legyek egyedül. Olyan,hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak,nem létezik.-


2015. máj. 22. 13:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9:

Nem állítottam,hogy én egy eget rengetően jó pasi lennék.

Az,hogy normális nőknek nem jövök be,nem az én hibám.

Már úgy vagyok vele,hogy mindegy,milyen lány,csak legyen mellettem valaki.

2015. máj. 26. 14:04
 12/19 A kérdező kommentje:

"Én 2 hétnél tovább nem tudnám színlelni. Inkább kivárnám a nekem tetszőt, akinek kellek.

" Egy a bibi:számomra nem létezik ilyen.

Megtanultam egy fontos dolgot életem során: az élet nem fair: nem mindig kaphatjuk meg,amit szeretnénk.

2015. máj. 26. 14:06
 13/19 A kérdező kommentje:
mÉG MINDIG JOBB EGY BOLDOGTALAN PÁRKAPCSOLAT,MINT EGY SEMMILYEN.
2015. máj. 27. 13:56
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem jobb...

Tapasztalatból mondom.

7 hónapja vagyok egyedül, de tényleg igazi normális kapcsolatom 2 és fél éve nem volt. Mármint ahol nem kellett rettegni valamitől, vagy nem evett meg az ideg a kapcsolatban... Akkor inkább vagyok egyedül.

9-es voltam.

2015. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem jelebnleg ez is megteszi,míg jobbat nem találok.
2015. máj. 27. 14:37
 16/19 anonim ***** válasza:

"Az,hogy normális nőknek nem jövök be,nem az én hibám."


Miért, van normális nő???


Amúgy tök olyan vagy mint a húgom. Egyik kapcsolatból rögtön ment egy másikba, soha nem volt egyedül. Aki kapta, marta... Nem véletlen, kétszer már elvált.

2015. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
utolso: de legalabb nem volt egyedul.
2015. júl. 14. 16:52
 18/19 anonim ***** válasza:
de olyannal legyél, aki legalább emberileg bejön, jól érzed magad vele, mert ha nem, akkor nem lesz jó, tapasztalatból mondom.
2015. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igyekszem olyanra ráfanyalodni,de ha nem szimpatikus,azt is elviselem valahogy.
2015. szept. 6. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!