Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lenne 'gáz' társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne 'gáz' társkeresőn összejönnöm valakivel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már a 21. század meg minden, de szerintem mégsem az igazi :/

Másfelől sajnos én elég lány-szegény környezetben vagyok (aminek én is az oka vagyok biztos) és akikkel még ígyis találkozom, azok nem annyira bejövősek.

nincsenek nagy elvárásaim, kb csak annyi, hogy ne legyen kövér az illető meg igényes legyen. Lehessen vele normálisan beszélgetni, legyen saját véleménye a dolgokról, szal fejben is üssön meg egy bizonyos szintet

(magamról max annyit, hogy nem vagyok egy 10/10, de azért 'elmegy a kinézetem' -magas, sportos, rövidhajú, kékszemű- ami annyira nem gyönyörű az az orrom, mert egy kicsit krumpli, de nem _annyira_ súlyos szerintem)

nem azért írtam ezt le, hogy itt kezdjek el ismerkedni vagy valami...


F/19



2012. szept. 21. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
xDDDDD
2012. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem társkeresőn csak szórakoznak,gátlásos emberek használják unaloműzőnek
2012. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én társkeresőm ismerkedtem meg a mostani párommal, és normális lánynak tartom magam.

Szerintem nem gáz.


27/N

2012. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én tutira nem ismerkednék ott hallottam már az ilyenekről sok mindent...
2012. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Rengeteg értelmes, normális ismerősöm van fent, egész egyszerűen azért, mert nincs nagyon más lehetőségük eljárni ismerkedni.
2012. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz! A gáz az, ha nem teszel meg mindent azért amire vágysz, jelen esetben, hogy egy normális lányt találj! Ne halgass a műmájer, állkeményfiukra, se azokra akik ezt "gyanusnak" találják. Sok féle ember van ott, nyílván vannak "furák" is ugyanúgy mint az életben, de ettől még kimegyünk az utcára. Tehát próbáld meg és sok szerencsét! :)
2012. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért vannak,erre valók az ilyen oldalak.
2012. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
láv.hu?
2012. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gaznak nem gaz, de azert nem kell majd kikurtolni mindenkinek.
2012. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha majd megismersz vkit aki miatt érdemes lesz felvállalni h így ismerkedtetek meg, akkor (gondolom) nem fogsz ezen agyalni tovább, h gáz-e ,v nem.

Sok sikert!

2012. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!