Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lenne 'gáz' társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne 'gáz' társkeresőn összejönnöm valakivel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már a 21. század meg minden, de szerintem mégsem az igazi :/

Másfelől sajnos én elég lány-szegény környezetben vagyok (aminek én is az oka vagyok biztos) és akikkel még ígyis találkozom, azok nem annyira bejövősek.

nincsenek nagy elvárásaim, kb csak annyi, hogy ne legyen kövér az illető meg igényes legyen. Lehessen vele normálisan beszélgetni, legyen saját véleménye a dolgokról, szal fejben is üssön meg egy bizonyos szintet

(magamról max annyit, hogy nem vagyok egy 10/10, de azért 'elmegy a kinézetem' -magas, sportos, rövidhajú, kékszemű- ami annyira nem gyönyörű az az orrom, mert egy kicsit krumpli, de nem _annyira_ súlyos szerintem)

nem azért írtam ezt le, hogy itt kezdjek el ismerkedni vagy valami...


F/19



2012. szept. 21. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem szívesen ismerkednék ilyen oldalakon, mert elég égőnek érezném. Még a facebookra meg az iwiwre se regisztráltam be, mert nem akarom mutogatni magam a neten.


30/f

2012. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Magyarázd már el mi ebben az égő!
2012. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy feltétlenül gáz lenne,főleg a mai világban, bár társkeresőn igen nehéz normális embert kifogni, ahhoz meg főleg nagy szerencse kell, hogy a találkozóig valahogyan eljussatok..:)) 18/L
2012. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem király a társkereső, 1 óra alatt annyi csajt tudsz megszólítani, amennyit előtte életedben sikerült összesen. Amúgy meg sztem könnyű eljutni találkozóig. Én 1x próbáltam ki a love.hu-t, este chat, reggel tali, este szex.
2012. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok a társkereső-oldalakkal ahogy te.

de mondjuk fura, hogy ide leírtad ezeket magadról :DDDDD

19/L

2012. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
túl sok a szélhámos faszi a társkeresőkön. vajon miért ott kínálják magukat,. mert már a környezetükben nem kellenek senkinek.
2016. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!