Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gond, ha egy férfi kevésbé sikeresebb, kevésbé tanult, esetleg nem annyira okos mint egy nő, egyáltalán számítanak ezek, ettől még lehet komolyabb párkapcsolat, hogyha elfogadják egymást?

Figyelt kérdés
Ez komolyan foglalkoztat, hogy egy ilyen helyzetet, lehet e kezelni, ha elfogadják egymást, nem csinálnak ezekből nagy ügyet és inkább az érzelmi részét nézik, mint a társadalmi státuszt.
2015. máj. 12. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
igen lehet.
2015. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a helyzet, nincs belőle gond.
2015. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vagytok egy szinten agyilag (szóval tényleg intelligencia terén, nem tanultság, papírok szempontjából), az hátrány egy párkapcsolatban.
2015. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egy barátnőmmel együtt arra jutottunk, hogy márpedig a legtöbbször a nőknek kell ebben lejjebb adniuk. Ez főként a többdiplomás, átlagon felüli intelligenciával rendelkező nők esetében van így- akik társaik lehetnének, inkább az intellektuálisan kevésbé jól teljesítő, viszont jobban kinéző, kedvesebb stb nőket választják.

Mondjuk van erre szerencsére ellenpéldám, ahol a pár mindkét tagja ügyvéd, amellett, hogy a srác kb kidobónak néz ki, lány meg cicababának. Úgyhogy néha ez összejön így.

Én eddig csak lejjebb adtam, de ott sem észben, hanem olyan srácot választottam, aki tudja nagyjából követni a gondolatmeneteimet- viszont abszolút nem az esetem.

Valószínűleg a jövőben ki fogom próbálni, hogy más irányban adjak lejjebb.

2015. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal. A tanultság lényegtelen, kinek milyen papírja van, mennyi iskolát végez, de ha nagyon különböznek intellektuálisan (nem olyan okos, ahogy te írtad), az bizony hosszabb távon jelenthet gondot egy párkapcsolatban, hiszen más a hozzáállásuk rengeteg dologhoz.

Hacsak annyitól félsz, hogy neked nincs diplomád, bármi egyebed, míg párodnak igen, akkor ez nem jelent gondot, míg megértitek egymást. :)

2015. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

Sokféle ész van.

Attól, hogy a nő tanultságban erősebb, az csak egyfajta észjárás, amiben ő erősebb.

Általában akkor igényli az ember, hogy a társa nagyon eszes legyen, ha a magáéval nem elégedett, nem érzi teljesen biztosnak, amire támaszkodhat - vagy érzelmi sérülései vannak a saját intellektusával kapcsolatban.:)

2016. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lol, vagy egyszerűen tanultabb az átlagnál és szeretne hasonló kaliberű társat magának?? Ne vigyük már ezt el ilyen komplexus irányába. Ha szép nőt szeretne egy srác, vagy szép férfit egy nő, felszínes ha a külseje alapján ítél, ha intelligenset, akkor meg a sajátját kompenzálja? Ugyanmár... van, aki az észhez, van aki a külsőhöz, van aki más értékekhez vonzódik.
2016. ápr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl. a keresetben tudok lejjebb adni, ha a párom valami olyan szakmát űz, amit szeret és/vagy hasznos.

Ez esetben a nagy keresetbeli különbségekkel is ki lennék békülve. Tudásbeli különbségek esetén az a fontos, hogy valamilyen területről többet tudjon, mint én és meglegyen a magához való esze.

2016. ápr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!