Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten hol lehet meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten hol lehet meleg fiúkba botlani? Egyáltalán vannak valahol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A metroszexuálisok is látens búzák.
2010. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha van SZDSZ-pártiroda, akkor ott minden bizonnyal találsz. :D
2010. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

nemhiszem el ! mindenki elítéli a melegeket! bezzeg ha 2 lány csókolózna minden srácnak folyna a nyála...

nem azt kértem h mindneki szidjon, oltson csak egy normális választ, aki nem tudja az ne is írjon ide....

nem az volt a kérdés, h ki mennyire utálja a buzákat

2010. febr. 23. 20:36
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

Én nem ítélem el a melegeket, nem is tudom, hogy jön ez ide. :) Viszont a feltűnési viszketegségben szenvedő buzzancsokat, meg a divathomárokat ki nem állhatom. Ez van. :) Lehet valaki normális melegként is, de az olyan nem is érzi fontosnak, hogy világgá kürtölje és gusztustalanul nézzen ki.


Ugyanaz voltam, mint 20:36.

2010. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
persze azokat én is elítélem akik a közönség előtt mutogatják a himbilimbüket! de vannak értelmes rendes srácok is! ők hol vannak? politikában nincs nagyon 20 alatti...:D
2010. febr. 23. 20:45
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
A csókolózó lányok is búzák.
2010. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na azt viszont sajnos nem tudom, én még sose kerestem őket. :D De hát csak vannak olyan helyek, ahol gyakrabban fordulnak elő, vagy ahova eljárnak, mindenféle ízlésű és beállítottságú embernek megvannak a kedvenc, jellemző helyei, pont nekik ne lennének? :)
2010. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyomj a Főtéren hangosba egy Coming out-ot! Utána le se tudod őket vakarni!.................Te kis búza!.......... homoseggszúrkász!
2010. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lehet. :D
2010. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mindenhol ott vannak. A baj az velük hogy amelyiken kívülről látszik az annyira irritatív hogy még a saját anyja is legszívesebben felkoncolná, aki meg nem akarja hogy bárki is kiszúrja hogy a másik kórusban dalol, azt hiába fürkészed.

Akinek van párja azok otthon gyúrják egymást, akinek nincs az meg nem mer egyedül utcára lépni mert fél hogy leszakítják a tökeit, vagy ribikkel veszi körül magát.

Sokat sejtet ha fehér nadrág van rajta, ha olyan sárga a szolitól mint egy májbeteg, ha fekete vagy hidrogénszőke festett haja van, ha furán lengeti a karját járás közben.

A lingvin számtechboltban a fekete hajú eladó olyan meleg mint a radiátor. Utálok is oda bemenni.

2010. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!