Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten hol lehet meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten hol lehet meleg fiúkba botlani? Egyáltalán vannak valahol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
kazánházba
2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én kecskeméti lakos vagyok :D

Hát.. tegnap végigmentem az utcán 2 óra fele, láttam párat :D

2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Vicces Volta' kisgyerek!

Én is kecskeméti vagyok, ha elkaplak, biz isten arcodat letépem ezért a mondatodért....!


Hát, passzolom:D Szerintem az ifi otthon melett szoktak bandázni. Vagy menj be a malomba és keress olan fiúkat, akik metroszexuálisak...:D

2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ezért nem mertem kiírni ezt a kiba*ott kérdést... senki nem tud normális választ adni csak poénkodni...
2010. febr. 23. 20:21
 5/21 anonim ***** válasza:

Én komolyan írtam, amit írtam!


ui.: Az előző!

2010. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

bocs de ez a vicc idevág:


Elmegy a fazon az orvoshoz, hogy AIDS-tesztet csináltasson. Kitölti a kérdővet és leadja a vért. Néhány nap múlva jön az eredményekért és kérdezi:

- Nos, doktor úr, hogy alakult a vizsgálat?

- Hát rossz hírem van, a teszt pozitív lett.

Hősünk összeomlik, és kérdi, nincs-e véletlenül valami kísérleti módszer, ami esélyt adhat a gyógyulásra.

- Azt írja itt a kérdőívben, hogy Ön homoszexuális, igaz?

- Hát igen, az vagyok.

- Hm, ez várható volt. De segíthetünk a bajon: Tegyen ki két liter tejet a napra, majd két nap után igya meg egyszerre az egészet három záptojás kíséretében. Fogyasszon hozzá fél kiló rothadó zöldséget. Ezt a kúrát 20 napon át szigorúan tartsa be, akkor megmenekülhet. A beteg megköszöni, és boldogan távozik. Miután odébbállt, az egészségügyi nővér kérdőn fordul az orvoshoz:

- Miért nem mondta meg, hogy a teszt negatív?

- Tudja meg a b.u.z.i, mire való a lyuk a s.e.g.g.é.n!

2010. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy rendes világban deresre fektetnének és addig vernének amig belehalsz... Örülj, hogy egyáltalán kiírhatsz egy ilyen kérdést.
2010. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

jájh hát biztos a blinge, ott lehet csak s_ggbekúrni:D

(milyen sok kecskeméti)

2010. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A homofóbok valójában látens búzák.
2010. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
am a metroszexuálisak nem melegek! az azt jelenti hogy olyan fiúk akik adnak a külsejükre de 100%osan lányokra buknak
2010. febr. 23. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!