Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet elkezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkezdeni egy beszélgetést msn-en egy csajjal?

Figyelt kérdés

Ha például egy közösségi portálon találtam egy csajt, aki tetszik, megadta az msn címét, és előtte megnéztem az adatlapját (lakhely, kor, hobbi, stb.), és ő is látta az én adataimat, akkor mégis miről lehet beszélgetni egy csajjal? Hogyan lehet ELKEZDENI egy beszélgetést? Nem vagyok egy bőbeszédű típus, és képes vagyok órákig ülni és bámulni, miután elhangzott a következő párbeszéd:

- Szia

- Szia

- Mi újság?

- Semmi, veled?

- Semmi...

Tudom, nagyon nagy lúzer vagyok, de nekem az ilyen alap dolgok sem mennek...


2008. aug. 28. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
talán ne azt ird, hogy semmi. hanem gondolj bele, hogy reggeltől kezdve, mikortól felkeltél, mik történtek veled. ha találsz olyat, ami esetleg érdekes lehet, akkor kezdj el arról beszélni. vagy kérdezgesd zenéről, pl. most hallottam ezt és ezt a számot szerintem jó/rossz, ugye szerinted is? stb.
2008. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te nem kezdeményezzel akkor a csaj se fog. Ő töle nem várj semmit ,biztos nem fog irni ha te se irsz. Annyit modnok hogy beszélj tök áltolános dolgokrol hogy pl.: Mit csináltál ma , Kivel voltál, és szard le hogy megnézte az adatlapodat onan is kérdezz:) ismerd meg
2008. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Msn-en való beszélgetés nem vmi jo de ha már így jött össze akkor csak ismered meg nem menjél bele túlságosan mert ha tulságosan kbieszéltétek egymást akor márha találkoztok tök kínos lehet mert nicsn miröl beszélni

Szal ahogy elöbb montam (2.ik válaszoló vagyok ) ismerekedj vele például a fent emlitett példák után eccerüen irj csak anyit hogy mesélj magadrol azt szevasz onantol már magadra vagy utalva

2008. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például nagyon nem szeretem, ha tőlem azt kérdezik msnen, hogy mi újság, vagy mizu, mizujs? Mert ez így csak egy közhely... és úgy tűnik mintha nem is érdekelné igazából, hogy mi van vele, csak, hogy írjon már valamit. Inkább kérdezd meg, hogy hogy van, hogy telt a napja stb... És ha Te is tetszel neki, tuti visszakérdez, hogy Neked hogy telt és már el is kezdődik a beszélgetés! Próbáld ki! Megéri! Sok sikert:)
2008. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyanokat ne kérdezz h: Mizu? vagy Hogy vagy?

Mert már észrevettem (mindennapi msnező létemre) hogy bárkitől is kérdezel ilyet mindig az a válasz, hogy semmi vagy jól.

Inkább valahogy érdeklődd meg tőle, hogy bejössz e neki, mert ha nem akkor úgyis a legbunkóbb módon (én is ezt szoktam sajnos) lekoppint. Azaz tiltás és törlés.

És ha azt mondja, hogy nem jössz be neki, akkor hiába próbálkozol. De akkor legalább tudod, hogy megpróbáltad, de nem ment.

2008. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kicsit hihetetlen, hogy nem tudsz a csajokkal beszélni:) 1001 téma lehet, bármiről lehet vele beszélgetni pl: hobbi, sport, mozi, zene, pasik, csajok, filmek.......stb. sok sikert!
2008. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, de MSN-en azért nem olyan nehéz beszélni csajjal. Legalábbis nekem nincs gondom vele. Legtöbbször vmit hülyülök, dicsérgetem, hogy milyen szép stb...

A többi jön magától :)

2008. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Egy hasonló kérdésre adott válaszom, kopizva:

,,Az msn egy személytelen szar, arra késztet, hogy úgy ismerj meg valakit, hogy igazából nemis ismered. Hiányoznak belőle a kapcsolatteremtés alapvető dolgai, például nem tudsz a partnered szemébe nézni, nem hallod a hangsúlyát, nem látod(érzékeled) a reakcióit, nem látod mikor mosolyog azon, amit mondasz neki (a szmájli az egy baromság, gondolom te is szívesebben látnád az IGAZI mosolyát, mint egy kettőspot-zárójelbezárt-ot) és ezek hiányában elég nehéz lesz felkelteni az érdeklődését. Vagy ha mégis, utána az első randin olyan zavarban leszel, hogy elbaltázhatsz mindent (hisz nem szoktál hozzá a társaságához, csak a betűihez, meg a kettőspont-dé-ihez)

Szóval én azt tanácsolom, inkább a személyes találkára hajazz, valahol el kell kezdeni..."


Ghostrider

2008. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!