Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek lehet még valami?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megismerkedtem egy lánnyal,de akkor még volt barátja ezért nem is akartam tőle semmit.Pár hete viszont szakítottak,és azóta olyan mintha nyitottabb és vidámabb lenne.Sokat beszélünk,de akkor mindig meg tudom őt nevettetni, és nincsen az a bizonyos kínos csend,csak szerintem a fél év alatt és az eddigi kapcsolata miatt bekerültem a barátzónába.Szerintetek?

22/f



2015. ápr. 19. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne abból indulj ki,ami eddig volt,hanem abból,ami jelen pillanatban történik köztetek!Ha érzed rajta,hogy érdeklődő,az nyilván nem véletlen.
2015. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kisebb bókokkal,romantikus pillanatokkal könnyedén kiderítheted.
2015. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak tedd a dolgod, és sikerülni fog!
2015. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!