Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők közt hogy megy ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők közt hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Belegondoltam, hogy mostanában egyre többen vállalják fel a biszexualitásukat, meg kis túlzással, de szinte az összes új videoklipben lányok csókolóznak egymással, és azon gondolkoztam, hogy a meleg klubokon kívül, a való életben vajon van olyan nő, aki el meri mondani pl. a legjobb barátnőjének, kockáztatva a barátságukat, ha vonzódik hozzá? Vagy egyáltalán kockáztatja e ezzel a barátságukat?

Meg az is érdekelne lányok, nők, hogy volt már veletek olyan, hogy pl. egy buliban vagy akárhol, bevásárlóközpontban, kávézóban egy csaj úgy ment oda hozzátok, hogy föl akart szedni?

Azon gondolkoztam, hogy valószínű, hogy rengeteg olyan barátnő kapcsolat van, hogy mindkét lány vonzódik egymáshoz, de nem merik elmondani a másiknak, mert hát ugye biztosan hetero, és félnek, hogy elvesztik a barátnőjüket, és lehet, hogy van ilyen, hogy két barátnő kívánja egymást, mégis úgy élik le az életüket, hogy ezt soha sem mondták el egymásnak.


2015. ápr. 18. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el nekik hogy biszexuális vagyok, amúgy sem úgy tekintek rájuk. Nem szeretném ha ezzel el lenne rontva a barátságunk, hogy esetleg többet képzelnek bele egy baráti ölelésben mondván hogy biztos hajtok rájuk. Fiúsabb lányok tetszenek, komolyabb kapcsolatom viszont lánnyal nem volt, de ha lenne akkor is csak idővel mondanám el a barátnőimnek.
2015. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!