Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetségez az, h egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetségez az, h egy 17 éves fiú, összejöjjön egy 26 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
máármint tényleg vannak olyan fiúk akik az idősebb nőket jobban szeretik? én 15 éves lány vagyok..és az egyik ismerősöm, pl ilyen.. szerintetek van esélye a lánynál?
2008. aug. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány is pont olyan, hogy szereti a fiatalabb fiúkat, akkor van rá esély. Nekem is van egy ilyen ismerős párom... a fiú 19 éves, a lány pedig 33. Már 2 éve együtt vannak, úgyhogy szerintem van rá esély, hogy ez a fiú is összejöjjön a lánnyel, de ez azért sokmindentől függ.
2008. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. 9 év az nem nagy korkülönbség. De a 17 éves srácok eléggé éretlenek, ezért nem biztos hogy hosszú kapcsolat lenne.
2008. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy 26 éves nőnek és egy 17 éves srácnak más kell. nagyon más.
2008. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csajt kb.26 éves.Sokmindenkitől hallottam hogy ő minden pasit aki szembe jön vele az utcán az ágyába visz.Először nem akartam elhinni de aztán megtörtént amitől a legjobban féltem.A barátom (18 éves) megcsalt azzal a k*val. :S Ennyit erről
2008. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
összejönniük problémásabb, mert a fiúk általában később érnek, mint a lányok, inkább az idősebb pasi - fiatalabb csaj párositás szokott előfordulni. persze forditva sem lehetetlen, de az esetek többségében csak a szexről szól az egész. kis százalékban pedig ilyen felállásban is lehet szerelem.
2008. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hm..szerintem kapcsolat szinten nem müködne egy ilyen viszont egy idősebb nő sokat tud mutatni egy fiatalabb fiucskának az ágyban
2008. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!