Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarják a szülei, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarják a szülei, hogy összejöjjön velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 21 ő 17. A bátyja az egyik legjobb barátom, ő általa ismertem meg. Már régóta alakul a dolog, szakított a barátjával miattam. A szülei állítólag kedvelnek, de nem akarják, hogy összejöjjünk és ezzel csak nehezebbé teszik az egészet. A lány nem akarja, hogy én kérdezzem meg a szüleit, az anyja viszont nagyon makacs, ráadásul a bátyja se örül neki. Mit kéne tennem?
2010. jún. 1. 12:40
 1/5 nielindi ***** válasza:
nehogy már a csaj szülei meg a tesoja mondja meg, h együtt legyetek-e vagy sem. ilyen hülyeséget. 17 évesen élnie kellene az életét, nem ugy, hogy az anyja mondja meg mit csináljon. a csaj sem százas, ha hallgat a csaldjára.
2010. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyírd ki aki az utatokba áll
2010. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez milyen család?

Legyetek boldogok, és igen is járjatok!!!!!

a szülőket, meg a drága tesókát sz-rjátok leeeeeeeeeeeeeeee

2010. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha a szülei nem engedik el, akkor annak nem tud mit csinálni.
2010. jún. 1. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
szöktesd meg!
2010. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!