Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help, Mit tegyek hogy összejöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, Mit tegyek hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel alakulnak dolgok, de még nagyon az elején vagyunk és nem szeretném elrontani...

Srácot már egy ideje ismerem, de csak 1-2 hete bonyolódtunk egymásba egy közös ismerősünk buliján. Akkor a dolog csókban kötött ki, de alkohol is közrejátszott azért. Azóta találkoztunk párszor a héten, de mindig valami baráti összejövetel volt. Mindenegyes összejövetel végén egymás karjában kötöttünk ki, volt amikor sok alkohol fogyott, volt amikor alig. (nem vagyunk alkoholisták, csak a közös barátunk masfél hétig volt itt látogatóban külföldröl, ezért egy hosszú eseménysort szervezett a baráti körnek amig itt volt). Minden egyes alkalom elején úgy viselkedünk egymással mint a haverok, de azert láttam hogy kerülgetjük egymást, és mindketten a szemünk sarkából figyeljük a másikat, aztán az este végére egymásnak estünk.

Ez eddig a pozitivum.

Nade:

- Ezalatt a masfel het alatt napkozben sose keresett. Igaz, mindig tudta hogy hol leszek 1-2 napon belül, es ö is mindenhol ott volt, nade mégis.

- én most elutaztam 5 hétre, és csak utána megyek vissza az ő városába. Azalatt néha egy két levelet váltottunk/váltunk.


Kérdés: ha visszamentem, mit tegyek/ne tegyek, hogy viselkedjek, hogy a srácot komolyabban érdekeljem, és ne csak a parti-tündér benyomását keltsem, aki csak olyankor jó?

Lécci irjatok nemet, életkort is :) Én 26/L


2011. márc. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát talán egy öszinte beszélgetés segitene ahol elmondhatnád ill. megkérdezhetnéd h mi a helyzet kettötökkel.. ki mit akar..persze ha az 5 hét alatt keresnii fog..22f
2011. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mintha csak magamat látnám!

Tavaly tavasszal nekem is ugyanígy indult a kapcsolatom egy fiúval, akit már előtte már 2 éve (nem szerelmi)barátomnak tudhattam. Éreztük minden bulin, hogy ez több köztünk szimpátiánál, mindig hazakísért és minden újabb buli csak haversággal indult, aztán ismét ölelkezés.

Aztán 2 hónapig nem találkoztunk és én jogosan reménykedtem egy levélben vagy sms-ben, de semmi nem történt.

Mivel szeretem, ha meghódítanak, én nem léptem, és láss csodát jött egy levél,amiben randira hívott.:) Ismétlem 2 hónap után( azalatt nulla levél).

Szuper kapcsolat lett.:)

Szóval: ne tégy semmit, várj türelmesen, ha egy pasinak kell egy nő, lépni fog, ha nem tesz semmit, hadd menjen, nem kellettél neki igazán.

2011. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lemaradt, hogy 21 éves lány vagyok.
2011. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!