Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány kinek más tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány kinek más tetszik. Harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel rengeteg közös van bennünk és szerelmes vagyok belé. Ezt ő is mondta, hogy nemvolt még srác akivel ennyire sok közös dolog lenne. Megmondtam neki mit érzek de ő aztmondta, hogy csak barátok lehetünk mert neki más tetszik.

Várjak rá netán belémszeret vagy álljak tovább?A nagy Ő-t látom benne. Lányok terén nincs szerencsém


2008. aug. 27. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha már mondtad neki ,h mit érzel iránta és azt mondta,hogy semmi több csak barát akkor fölösleges próbálkoznod
2008. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanába elkezdett irántam érdeklődést mutatni. Még akkor sem?
2008. aug. 27. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el a barátságotokat. Én már voltam ilyen szituba. Utána minden csak rossz volt. Nem érdemes. De ha ennyire szenvedsz.. Várj még egy kicsit, hátha lép ő valamit, ha nem akkor keress magad mellé egy olyan csajt aki téged is szeret.
2008. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez fogós kérdés,de ha ő konkrétan kijelentette,akkor nem érdemes! Lehet,hogy vársz rá 1 évet vagy többet, és ez idő alatt találnál mást! Tudom,nekem ezt könnyű mondani,de én is így voltam! Most 1 éve járok egy csajjal és egész jól elvagyunk! Mindenesetre nem szeretnélek lebeszélni,mert még meggondolhatja magát! Várj,de közbe randizz mással is! Sok szerencsét!
2008. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

figyu maradj a háttérben,de légy nyitott az újra! (tartsd vele a kapcsolatot !!!de ha jön jobb, hagyod)

meg kitudja lehet,aki tetszik neki annak nem kell!aztán visszamegy hozzád...kitudja lehet barátságból szerelem

mint a filmekben :-)

2008. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha összejösz vele akkor egy paraszt vagy.

Mond, nem zavar hogy nem te voltál e pillanatban neki a kiszemelt, utána meg rögtön elkezdett foglalkozni veled?

Utálom az ilyen csajokat.

2008. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
harcolj érte bmeg nehogymáá egy senki elvegyee a lehetőséget!!!!!mit képzel ez??gyurt ki magad verd öszze szálj rá a csajra!!;D
2008. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ti hány évesek vagytok??
2008. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négy éves leszek 10 nap múlva :D
2008. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!