Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha járni a karok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járni a karok egy lánnyal mit mondjak neki? Milyen pl bókokat mondjak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Fogd meg a mellét és vagy a seggét és mond neki hogy a másik barátnődnek keményebb.
2010. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én általában meg szoktam mondani nekik hogy "szívesen d*gnék veled te lány"...persze ezzel általában el is rontom az egészet, még akkor is, ha amúgy lenne esélyem. De ez van, én már nem leszek soha normális
2010. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Én is lány vagyok..:D És sztem nyomulj rá..mármint menj oda ahol ő van és beszélj vele sokat, ha bevállalós fogd meg a fenekét..ilyenek..:DD Én nem vagyok p*csa..ez mégis bejött :DD
2010. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

jó a segged kő kóla? jó a csöcsöd kő woper? szép a szemed jössz baszni?:D


de egyébként ha igazán érdekel kezdj el vele beszélgetni mind1 miröl hagyd őt beszélni mert akkor nem kerülhetsz olyan helyzetbe amiben nehéz jó választ adni és ráadásul sokat megtudhatsz róla.

köszben persze bókolhatsz neki az sosem baj csak ne vidd túlzásba h ne nézzen pincsinek aki fut utánna

sok szerencsét. :)

remélem segitettem

2010. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Szerintem csak pár szót beszélj vele... Hogy tudja kiről van szó. Aztán vedd fel msn-re. Az msn személytelen (nincs hangsúly, mimika stb.) szóval ha valamit nem értesz, akkor inkább kérdezz vissza, mert a lányok hajlamosak (szerintem!) hülyének nézni, ha nem a kérdésre válaszolsz. Légy laza, mintha csak egy baráttal beszélgetnél, ne nyomulós. A beszélgetést úgy fejezd be hogy dobj fel valami olyat hogy kíváncsi legyen kettőtökkel kapcsolatban aztán hirtelen találj ki valamit, hogy dolgoznod kell vagy ilyesmi. Ha azután rád ír (akkor jó vagy), akkor térj a lényegre LAZÁN, mintha nem is érdekelne annyira. Csináld úgy a következő találkozást, hogy buliban vagytok, akkor mindenki kicsit feloldottabb, ott tudsz ismerkedni. Ha pedig 2-esben lesznek legyél nagyon mosolygós, kicsit titokzatos és szégyenlősebb (de tényleg csak kicsit). Ez a normális lányoknak imponál. De akinél így vágódsz be, az a csaj ha a barátnőd lesz készülj fel hogy féltékeny típus... Nézegeti az e-mailed stb. A nemilyen lányoknál már a buliban meg a seggfogdosás...

De mittomén nem lehet ezt leírni.... XD

2010. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Az attól függ, hogy komolyan gondolod, vagy csak használni akarod? Ha komolyra akarod venni, semmi esetre se kezdjél obszcén beszólásokkal. Ezzel csak azoknál mész valamire, akik szintén csak használni akarnak. Egyet azért tartsál szem előtt. Még ma is divat, hogy egy fiú, férfi, "harcolni" akar egy értékes, igényes nőért, aki arra érdemes. Ha nem, akkor csak használatra való ösztönlény. Igényes fiúnak, férfinek sem mindegy, hogy hányan mutogatnak arra a nőre, hogy én is használtam, te is használtad, stb., s "baleset" után következik az, hogy én vagyok az apja, vagy te, ennek a kis "balesetnek". Jobb az ilyen helyzetet elkerülni. Egyébként pedig egymás megismerésével kezdődik, majd folytatódik a maga útján minden.
2010. márc. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mondmeg neki mit érzel.Ha leküld oda..akor nem érdemel meg:)
2010. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Dícsérd a futóművét, a karosszériáját xDDD
2010. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
karlendítsé nekik én így szoktam, zikajl
2010. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!