Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen kaliberű lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kaliberű lánnyal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval.. Megismertem egy nagyon aranyos, csinos lányt, aki nagyon vonzó számomra. Első napokban még ő érdeklődött utánam, mostanára ezzel kicsit visszább hagyott.. kavartunk, de tudom, hogy könnyűvérű a csajszi. Én hülye meg már-már beleszerettem. Ti mit tennétek a helyemben? Meglehet változtatni egy ilyen lányt? Létezne, hogy ne csaljon meg? ( Biztos forrásokból tudom, hogy nem 1 barátját megcsalta )

Próbáljam meg elfelejteni, reménytelen?



2015. ápr. 4. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
dugd meg, aztán felejtsd el. Ne szeress bele egy lelkileg ócska csajba, nincs értelme.
2015. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rakd meg, te is.

Fegyvert tölts! Roham!

2015. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne varj semmit, legy esznel;)
2015. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a vicc?! Egy kettő lefeküdne velem.. De egyszerűen nem tudom.. Valahogy.. kicsit többet remélek, de tudom, hogy ha beleszeretek, és szopom meg, nem is kicsit.. :/ KÖSZÖNÖM A VÁLASZAITOKAT!
2015. ápr. 4. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, legalább megdugod egyszer. Ha nem teszed, akkor meg az les a baj, hogy nem tetted meg.
2015. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez oké... Nem vagyok csúnya srác, azonban valahogy csak a vadabb nők jönnek be, csak a legtöbb ilyen nőt nem a hűség jellemzi. :/ Attól félek, ha meghúzom, hogy még jobban megszeretem!
2015. ápr. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!