Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkezdtem összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem összejönni egy lánnyal de ez derült ki a múltjáról, szerintetek hagyjam?

Figyelt kérdés
Volt egy barátja régen, kb 1-2 hónapja jártak amikor megcsalta az előző exével, valahol találkoztak és elcsattant egy csók, mert nagyon szerette még meg minden. Azt mondta megbánta, de mégiscsak megcsalt valakit, nem tudom meg-e tudná tenni újra. Amúgy ez 1 éve volt körülbelül. Szerintetek?

2015. ápr. 3. 19:07
 1/9 To7ka ***** válasza:
90%

Elkezdtél összejönni? Az milyen?:)

Kérdezgesd az exéről. Képben van-e még, hol él, hogy gondol rá. Könnyen lehet, h ha a srác újra felkeresi ugrik.

Vagy szimplán legyél jobb pasi, szeressen jobban beléd. Ettől még ne hagyd rá azért!:)

2015. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha azóta teljesen túl van minden exén, szerintem adj neki egy esélyt

oké, a csók is megcsalás, de legalább több nem történt és csak azért volt, mert még szerette

így hogy nem is ellened történt, megbocsátható, ha amúgy megbízhatónak ismered

2015. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
találkozgatunk, randizgazunk pár hete, még hivatalosan nem járunk szerintem, nekem azt mondja nem szereti már, de lehet hazudik
2015. ápr. 3. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes volt az exébe és mással akarta feledtetni, addig ne is jöjjetek össze amíg nem tudod biztosra, hogy nálad nem ez a helyzet.
2015. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok hulye vagy. 31, F
2015. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2015. ápr. 3. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd.. Tapasztalat..:\\ ket eve voltam egyutt baratommal, de nem ereztem, hogy szeret, mondtam neki, nem foglalkozott vele. Majdnem minden nap veszekedtunk aztan volt egy masik srac aki amugy nagyon bejott es fel evig harcolt ertem. Addig huztam-halasztottam, aztan megtortent az elso csok..szakitani akartam a baratommal, de nem engedte, viszont tovabbra sem figyelt ram ugy igazan..aztan a vegen megtudta mi volt es hat kb ennyi. A lenyeg, hogy ez egyszer megtortent, attol nem biztos hogy meg egyszer meg fog tortenni. Es ha alakuloban van egy kapcsolatom (azert megis jobban szeretem az oszinteseget), elmondom, hogy ez volt, nem sajnaltatom magam, hisz en tettem, en dontottem ugy es ennek ellenere meg nem volt olyan aki ne adott volna eselyt, mert attol massal lehet mas.. Plusz a vegen a volt baratom probalt meg visszakapniba tortentekbutan is, mert rajott hogy nem foglalkozott velem stb..en meg ugy ereztem ugyanaz lenne a vege, ugyhogy nem kockaztattam. Elje csak az eletet boldogan, nelkulem :) persze szoktunk beszelni, de ez igy is marad.:)

Adj a lanynak egy eselyt..beszelgess vele, mondd meg neki, hogy szeretned ha oszinte lenne hozzad es persze te is az leszel vele :) remelem tudtam segiteni azert :))

2015. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gumiembeR666 válasza:
100%

Ha csak azért nem jönnél vele össze mert az egyik exét megcsalta az akkora képmutatás lenne :D

Ha ezen múlna hogy lesz e valakinek kapcsolat,a társadalom 98%.egyedülálló lenne...a mai világban ritka az olyan ember aki életében nem csalt meg soha senkit....sajnos..

De nem téged csalt ez a csaj és szerintem csak ez a lényeg.:)

2015. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A múltja az múlt,a jelenben kell élni!Ha nem adsz neki esélyt,sosem fogod megtudni,milyen vele,vagy hogy ki ő valójában.Talán pont ő tesz majd boldoggá.Ne légy hülye!
2015. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!