Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy anoním oldal, ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy anoním oldal, ennek ellenére a nők miért tagadják le hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Akkor az általam megfogalmazott kritika rád nem vonatkozik kedves előző.

Te nem csak egyenlőnek érzed magad egy férfival hanem különbnek is nála és ez bizonyos férfiakra biztosan igaz is.

2015. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tévedés :)

De arról nem tehetek, hogy rettegést kelt s ezáltal beszólásra ingerel egy egyenrangú, önfenntartó nő.

2015. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én tisztelem a nőket,az emancipáltakat és a nem emancipáltakat is,a gond azokkal van akik emancipáltnak tartják magukat,de valójában nem azok.

Nem kellene magadra venni valamit ami nem neked szólt és nem kellene megvédened azon nő társaidat sem akik ezt nem érdemlik meg.

Nőben és férfiban egyaránt akad olyan aki kihasznál másokat,vagy élősködik mások jóindulatán.

Csak azért írtam az első válaszomat nőkre vonatkoztatva mert erről szólt a kérdés és mert több ilyen nő van mint férfi.

2015. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem veszem magamra. Általában írtam, amit s igen: aki rossz/tartás nélküli vagy másokat kihasználó ember, ott teljesen mindegy, hogy férfi-e vagy nő. Mindkét nemből könnyen találunk ilyenre példát.
2015. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem volt más célom minthogy megbékítselek és elhitessem veled,nem vagyok sem nő,sem ember gyűlölő.
2015. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!