Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy anoním oldal, ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy anoním oldal, ennek ellenére a nők miért tagadják le hogy számít nekik a pénz?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 20:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy minden a pénz a nőknek, hanem egy gazdag helyes srácot előbb választanak ki, mint egy ugyanolyan helyes szegény srácot.
2015. márc. 28. 20:30
 12/25 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam tagadni!!
2015. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ezt sem lehet így kategorikusan kijelenteni. Olyan is van, aki ez alapján tesz különbséget, de azért ugyanúgy van, akit viszont ez nem befolyásol. A külvilág meg nem lát mindent, lehet, hogy azért a gazdag helyessel van, mert mondjuk azzal több közös témájuk van, jobban érzi magát stb. (Ugyanígy fordítva is)
2015. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#11

Melyik férfi az, aki arra, hogy kap egy lányt vagy kap egy ugyanolyan lányt és mellé pénzt is (bónuszként), azt mondja, hogy pénz nélkül kell. Hát te magad mondtad, hogy ugyanolyan.

2015. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Miért pont ezt akarod megtudni? Érthetetlenek! Ha valaki egyszer megfejti a nöi logikát az Nobel-dijas lesz!
2015. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Én nem akarok azon aggódni, hogy mit eszünk holnap, meg lesz-e villany a jövő héten. Viszont eszemben sincs a pasin élősködni, én is dolgozni akarok.

Ha a pasi azért szegény, mert buta mint a föld mert lusta tanulni, ezért nem kap munkát, akkor nem akarnék tőle semmit, de nem önmagában azért mert nincs pénze, hanem mert ilyen a személyisége.

Ellenben nem kéne túl gazdag srác. Apám rohadt sokat keres, nincs gondunk a pénzzel, de vagy nincs ideje ránk, vagy csak veszekszik velünk, mert annyira stresszes a felelős beosztása miatt. Nem akarnék magamnak ilyen férjet, meg a gyermekemnek ilyen apát. Inkább egy stabil arany középút, ne nélkülözzünk, de nem kell 3 autó meg kacsalábon forgó palota. És tervezem kivenni a részem a munkából, eszemben sincs élősködni pasin.

21/L

2015. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"egy gazdag helyes srácot előbb választanak ki, mint egy ugyanolyan helyes szegény srácot."

Hát ha tényleg ennyi a különbség köztük, akkor persze. Gondolom két okos lány közül, te is a csinosabbat választanád.

2015. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ú viszont egyre inkább tetszenek a tanárbácsik :) na nem olyan komplexusos módon, és ők aztán tényleg nem keresnek sokat, de tetszik, hogy valaki erre teszi fel az életét. 23/N
2015. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

A nők szeretik magukat emancipáltnak gondolni,márpedig egy ilyen nő nem akar anyagilag függni egy férfitől.Ha elismeri,hogy számít a férfi anyagi helyzete azzal lemond arról a jogról,hogy emancipáltnak vallhassa magát.

Ez nem negatív kritika a nőkre,csak azokra a nőkre akik addig hangoztatják a függetlenségüket amíg annak nincsenek hátrányai.

2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, számít a férfi anyagi helyzete, ahogy a saját anyagi helyzetem is számít. Nem házasodnék szegényebbel, kevésbé elhivatottal, pont azért, mert emancipált vagyok és az egyenlőség fontos, kedves előző.
2015. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!