Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valakit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit egyszerre szeretni, és tartani is tőle?

Figyelt kérdés

Mármint az érzelemtől. Mert én nagyon szeretek egy srácot, nem tudom, h ő mit érez irántam, de nem beszéltem még vele, és ha a közelében kell lennem, megbénulok...

Nem merek megszólalni, vagy a szemébe nézni, és mindig elpirulok...

Még a legjobb bnőimnek sem említettem őt meg...

Mit tegyek? Valaki help!

Köszy a nem bunkó válaszokat!

^^, <->


2010. febr. 17. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2010. febr. 17. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:

ez nem tartás tőle, csupán izgulsz, és félsz, hogy mit fog tenni..


én a helyedben azt tenném, hogy msnen beszélnék vele meg egy találkát (ott mégis kettesben lennénk), és ott elmondani neki a dolgot ..

2010. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak izgulsz,és félsz,mi sülne ki belőle,ha kiderülnének az érzéseid.Nyugi,próbálkozz írásban,ha szóban nem megy!Mindig gondolj arra,hogy próbálkozni azért érdemes,mert ha meg sem próbálod,akkor nem tettél semmit azért,hogy sikerüljön!Legalább tégy egy próbát,küldj neki biztató jeleket!
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hé ilyen a szerelem ez normális és mindenkinek így van és akinek nem az hazudik ! De probálkoz nála hátha neki is bejösz és sok szerencsét ja és mond el a barátnöidnek hátha elátnak pár jó tanácsal ! Ilyen a szerelem ezt ne felejtsd és ha ezt érzed akkor a diagnozis hogy fülig bele vagy zugva ! (bocs a rossz helyesírásomért :$) :P:D
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszy a válaszokat! :)

Igazából az a baj, hogy első gimisek vagyunk, és osztálytárs... :S Még év elején tetszett meg, aztán valahogy ez elmúlt, de mióta átrendezték az ülésrendet (kb. egy hónapja), azóta totálisan látom egész órán, és van, mikor a szemembe néz, és van, mikor úgy érzem, h. engem néz, és annyira tehetetlen vagyok ilyenkor... :S Ez ellen is lehet valamit tenni?

Jaj, és nem tudom, szal oszt. társak vagyunk, mennyire lehet ilyenkor lépni, meg hát már sültem fel azzal, h. én léptem, szal azt nem akarok... :S

De kínos xD

2010. febr. 17. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
legy egyertelmu, de ne tul direkt! meg msn-en se mond meg neki hogy halalosan szerelmes vagy bele, csak elijesztened! azert felsz tole mert felsz hogy mit gondol rolad, mert ot tul tokeletesnek talalod, magadat meg egyaltalan nem, es konnyebb ahitozni rola mint kockaztatni hogy tonkretedd az egeszet. megis, azt mondom megeri. ha rajossz hogy te is vagy olyan jo mint o, sot, magabiztosabb leszel kicsit, beszelgess vele nyugodtan semmisegekrol, neha flortolj. a tobbi alakul magatol. de minnel tobbet csodalad a tavolbol, annal elerhetetlenebbnek fog tunni es annal kevesbe fogod tudni magadat adni, nyugodtan es vaganyan korulotte.
2010. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,lehet :)
2010. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!