Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet 2 nőt egyszerre szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 2 nőt egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, fél éve tetszik és szeretem, de nem fogja viszonozni az érzéseimet.

Most Facen beszélgettem a volt legjobb barátnőjével (a bnője haragszik kicsit rá) és 2-3órát folyamatos megállás nélkül beszélgettünk, jó volt vele beszélni olyan dolgokról is amikről mással nem beszélnék.

Olyan dolgokat mondtam el amiket senki másnak nem mertem volna, kérdezgette hogy van-e kutyám, és hogy kell-e, a tanulással kapcsolatban, mindig találtunk témát, lehetséges hogy azért kérdezte ezeket hogy tovább tudjon velem beszélni, vagy csak simán beszélni akart valakivel? (tapasztalatlan vagyok :S)


2011. jan. 22. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anyukádat meg barátnődet?
2011. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem, 2 nőt nem lehet szeretni. döntsd el melyikbe vagy szerelmes...de valószínű, hogy egyikbe sem. aki iylet mond hogy két embert szeret, az kb nem érett egy kapcsolatra.
2011. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Face, ezen szakadtam:D

Döntened kell minél előbb...

Ki tudja, miért beszélgetett veled. ismerd meg jobban, van még időd.

2011. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A barátnőjét ismerem és szeretem, hogyha beleszeretek az egyikbe másik elmúlik? Az egyik kedves meg aranyos vele, a másik hozzám sem szól szinte..
2011. jan. 22. 23:56
 5/15 anonim ***** válasza:
érzelmileg lehet, csak mivel a nők erre az esetek többségében (érthető módon) nem vevők, ezért elég hamar dönteni kell valamelyik mellett
2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre a válaszra vártam.
2011. jan. 23. 00:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen kedves és jó vele beszélgetni akkor még többet beszélj vele legyetek együtt és ha tényleg szereted akkor.. :) De el is mondhatod neki hogy mi van.

Mennyire tetszik neked? :)

2011. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tetszik, nagyon, majd megpróbálok vele a suliban is beszélni, csak szakadjon már le róla a barátnője. (Aki fél éve tetszik de felém se néz)
2011. jan. 23. 01:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Nézd, nem hiszem, hogy szerelmes lennél bármelyik lányba, inkább csak mindkettőjükhöz vonzódsz és akkár ebből több is lehetne. Szerintem abba a lányba f"ektess energiát" aki kedves veled, beszélgettek:))


Egyébként ha mégis szerelemes lennél akkor azt mondják azt kell választani, aki nélkül nem tudnál élni azzal ellentétben aki "csak" nagyon hiányozna.


Hány éves vagy? Mi lenne ha kezdeményeznél, ha már tetszik az a lány?:)

L/19

2011. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aludtam rá egyet, és igazatok van, mivel jó ideig szerettem az egyiket valamilyen mértékben hiányozna, de szerintem a másikat fogom választani, kedves és megértő. 14/f
2011. jan. 23. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!