Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az h az ugyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h az ugyan olyan testalkatú sőt még a kövérebb ismerőseimnek is van pasija csak nekem nincs?

Figyelt kérdés
Az egyiknek pasija van a másik smárolgat én meg itthon töröm magam h mi lehet a gond!!!!aggyatok tanácsokat!!!!
2008. aug. 25. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szimpi vagy nekem:) végre más is látja hogy itt valami nem stimmel:) szerintem jön az apokalipszis, de ne törődj vele, majd bepasizol
2008. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem csak a külső számít. Lehet, hogy a pasik látják, hogy nagyon akarsz tőlük valamit. Majd lesz pasid neked is.
2008. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy pont az a baj,hogy túl sokat foglalkozol azzal,hogy neked miért nincs pasid,nagyon görcsölsz ezen és ezt látják mások is rajtad.Az meg talán elriasztja a pasikat.Próbálj meg lazább lenni,nem ezen görcsölni,hogy nekik van,neked meg nincs.Lesz,mindenkinek megvan a párja,neked is és ha lazábbra veszed a dolgot és nem akarsz annyira mindenáron pasit végre,akkor fogsz is találni.Kezd el úgy,hogy csak barátkozol,jól érzed magad,a többi meg jön magától.
2008. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a gond amit leírtál. Hogy amíg te otthon sajnálkozol hogy nincs pasid addig mások buliznak, szórakoznak, ismerkednek.
2008. aug. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy elég rámenős, laza. Amugy meg nem az ítél meg valakit hogy "smárolgat" mert az nem nagy szám.
2008. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menny társaságba, sportolj, lazulj el, érezd jól magad, legyél vidám! Én pl kifejezetten szeretem ha egy csaj vidám! Még 1000-nyi pasid lehet, sőt...
2008. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy, hány centi vagy, és hány kiló?

nyugi, nem fikázlak le, 16évesen 100kiló voltam és 175cm. és nem fogod elhinni, még akkor is volt faszi aki szóba állt velem, sőt még le is smárolt :)

kisugárzás, jókedv, önbizalom!

sportolj, járkálj bulizni, aztán jönnek a pasik is :)

drukkolok neked, mert átérzem a helyzetedet!

2008. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!