Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mit jelent? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az egesz ugy kezdodott hogy lekerte az id mat a hi5 ..en lattam hogy ugyes srac es leadtam neki beszelgettunk a messengeren jol egyeztunk mondent megbeszeltunk azt mondta hogy tetszem neki es nekem is tetszek vagyis a kepek alpjan nagyon jol egyeztunk ilyen jon a messen kereszmeg nem egyeztem senkivel a napi tehendoktol a szexig mindent megbeszeltunk es adott egy talalkat hogy talizunk ..es nekem persze megfelelt lalkoztunk is nagyon tetszet nekem beszelgetunk a talalkozas vegen mondta hogy hivjam fel mert neki most nincs egysege hogy meg beszeljunk..megpuszilta az rcomat es elment .. masnap felhivtam azt mondta hogy este 7 kor talizunk de nekem akkora mar volt programom anyummal es mondtam hogy nem tudok akkor es azt mondta hogy meg fel hiv egy baratjatol kesoob vagy holnap .. vartam a hivasat de nem hivott .. es mar a messeen sem beszelunk csak amikor en kerdek valamit tole azt mondta hogy tetszem neki de nekem ez nagyon faj es nekem nagyon tetszik . az a baj hogy nem tudom ha igy erez o is vagy sem mar nem beszelunk csak nagyon ritkan .. akarnak mast keresni de nem tetzik senki es ahanyszor ra gondolok meg a hideg is ki raz magyon szepen kerlek segitsetek mert en nem tom mit higyek
2008. aug. 25. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy találkozót, azzal az indokkal, hogy rég beszéltetek, találkoztatok. Ha belemegy, akkor van még esély, ha nem, akkor már nem is tetszel neki annyira.
2008. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát jah! Meg egy kicsit értelmesebben írjál máskor!!!
2008. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyu sztem hagy a fr..cba. Nem méltó arra hs szeresd mert ha vkinek vki tetszik komolyan gondolja és nem játszik akkor felhiv bárhonnan és hogyan.Érted?Én 2 esélyt adok mindenkinek és sztem ez nálad már betelt..Én a helyedben hagynám mert van más akinek lehet h pont te kellenél...Üdv sok sikert kata 20
2008. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!