Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
évek óta szingli vagyok, szeretnék monogám kapcsolatot. Nem diszkózom, kocsmázom vagy fetrengek valahol éjszaka, de nem is vagyok otthonülő. Éveket cs.sztem el társkeresőkre, ami nevetséges. Őszintén szólva időpazarlás, és rendes lánnyal nem találkoztam még. A másik véglet a bunkók akik csak mutogatni járnak fel. Haveri körömben nincs nő:S nem vagyok csúnya, se szép, de mindig meglepődnek miért nincs csajom, ezért aggaszt... Elkeserédesemben már az utcán gondolkodom..24/f
2015. márc. 15. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
probald a kavezokat, vagy konditerem ha jarsz oda :)
2015. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!