Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fenn vagyok párkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenn vagyok párkereső oldalakon, flörtölök is a pasikkal, de nem merek egyikkel sem találkozni! Miért?

Figyelt kérdés

Félek h esetleg valami perverz vagy kiderül hogy nem is az akinek vallja magát.Mi van ha elrabol és elad külföldön?

Vagy csak én aggódom túl a dolgot?

24/L


2010. febr. 15. 17:18
1 2
 1/13 Szupermókus ***** válasza:
63%

Én is fenn vagyok még pár oldalon ... erőt kell venned magadon. "Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká!" 8D

Vagy írj itt rám :D

26/f

2010. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor talizz a sráccal ha msnen is közelebb kerültetek egymáshoz esetleg kamozhattok is és akk látod h u.az-e aki a képeken van és ha talira kerül a sor akk először vmi forgalmas helyen.
2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az internet teli van fogyatékos pasikkal. Szexőrült, szórakozó, csaló általában. Én a te helyedben nagyon óvatos lennék. Bár egyéjszakásra és laza kapcsolatra vannak vevők.
2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak ne higyj tuti h vmi perver nézd meg a százalékát.... naon lepontozták valszeg azért mert undoríto válaszokat ad..
2010. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szupermókus ***** válasza:
Nem találtad el .. nem vagyok perverz ... én némelyik nőről mondom ezt akik fenn vannak. A százalékom meg azért ennyi mert a hülye kérdésekre hülye választ adok :D és nem értékelik :D
2010. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

MIÉRT?


azért szivem mert félsz hogy perverz és hogy nam az akinek ki adja magát, vagy elrabol és elad külföldön .szerintem ezért nem mersz talizni velük. GONDOLD VÉGIG MIT KÉRDEZEL..

2010. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ismerkedj élőben az jobb!úgy legalább megismered valójában,nem csak a nethuszárokat és legalább a napi kilóméter is megvan:)
2010. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ennek amit írsz semmi értelme. Ne adj ki magadról személyes infót, hogy hol laksz, milyen állapotban vannak a szerveid, ilyesmi :D


Egyébként komolyan, msn-en bárki azt mond amit akar, könnyű hazudni.


Találkozz vele személyesen, de ne privátban, és akkor nem lehet nagy gond belőle. Pl valami plázában egy kajálós részen, vagy kávézóban, ilyesmi. Élőben úgyis milliószor több dolog kiderül az emberről mint akárhány oldal msn beszélgetésből.


20f

2010. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez természetes, régebben én is fent voltam iylesmiken és én is féltem, hogy esetleg nem fogok majd bejönni neki vagy ő nekem és csak elrontjuk a randit.. ezért felhagytam az ilyesmikkel. :) De megjegyzem az első 5 hónapos kapcsolatom interneten keresztül kezdődött. ;)
2010. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert gyáva avgy
2010. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!