Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha egy lány haverotok bevallaná nektek, hogy tetszetek neki? Ha visszautasítanátok, maradhatna a barátság?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint egy éve szeretek egy srácot, aki egyben jó barátom is, és elég fontos a kapcsolatunk számomra. Viszont nem bírom tovább, el kell neki mondanom legalább annyit, hogy tetszik, mert nem bírok tovább kétségek között vergődni... hogyan reagálnátok? Köszi. 17/L
2015. márc. 11. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mehetne a friends with benefits
2015. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért a "tetszetek neki" és az egy éve szerelmes között van különbség.
2015. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha dögös vagy biztos nem fog elszaladni, de ha tényleg csak a belsőd miatt kedvel akkor nem biztos hogy jól fogsz kijönni belőle.
2015. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy lesz egy kapcsolat, vagy megszűnik a barátság.
2015. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az a lány haverom.
2015. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van a két dolog között különbség, de azért azt nem mondtam el neki, hogy szeretem... csalódás lett a vége sajnos, de jóban maradtunk, és nekem ez nagyon fontos... csak elviselni nehéz, hogy vele nem lehet semmi...
2015. márc. 13. 15:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta is az egyik legjobb barátom, és már nem tudnák összejönni vele. :D
2018. szept. 22. 14:11
 8/8 A kérdező kommentje:
tudnék****
2018. szept. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!