Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Tanácstalan vagyok. Vagy csak vak. Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok, először is emg szeretném köszönni, hogy szakítotok rám 2 percet az életetekből.:) Na, szóval van egy lány, az osztálytársam. Év eleje óta beszélgetünk, az utóbbi időben egyre többet, beleszerettem. FB-n rendszeresen beszélgetünk, tök jól elvagyunk (bár van amikor az üzenetei között 10 perc szünet van, ez mitől van? leszar, vagy mi?, de suliba éppen, hogy csak köszönünk egymásnak, de folyton amikor óra közbe egymásra nézünk elmosolyodunk mindketten, én iylenkor kicsit zavarba is vagyok. Tudom, nagyon gáz, de na.:( Amikor csak üres tekintettel bámulok az órára, akkor mindíg eléminteget és megint csak mosolyog.:) Mindíg gondolkodok rajta, hogy bevallom neki, de félnék, hogy akkor még hozzáms e szólna. Főleg, hogy msot felbukkant valami gyerek akiről mindenki kérdezgeti, hogy bejön? stb. nem válaszol rá,d e látom, hogy zavarba van. félek, hogy igen...:( Nem tudom mit tegyek. szerintetek bejövök neki? Válaszokat előre is köszönöm.:) 16/f

2015. márc. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Megírod neki FB-on, hogy szia szépség, hol a pékség. Ennek egy lány se tud ellenállni. Amúgy viccet félretéve ha nem hívod el akkor nem fogja tudni, hogy bejön neked és továbblép. Nem mindenki ül egyfolytában a FB előtt, amikor nincs 10 percig akkor elmegy biztos szarni.

Remélem segítettem ne spóroljátok a zöld gombot.


U.i.: Aki pirosat nyom az homokos és nincs humorérzéke.

2015. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, egyébként meg ment a zöld kéz.:) Csak ha meg elhívom, vagy ilyesmi akkor meg félek az elutasítástól.. tudom, gyökérség, emg minden, de pár évvel ezelött 1szer volt egy elég kínos pillanatom, nem szeretném még egyszer átélni.:( És szerinted a viselekdése alapján bejövök neki?:)
2015. márc. 3. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol a pékség? :)

Nem rossz, de van egy jobb: Helló szia szevasz, van nálatok terasz?


Ne vallj be neki semmit. Egy nő amúgyis látja, hogy mi a helyzet, bár általában nem 100%-ig biztos benne. Ha elmondod, azzal kiszolgáltatod magad neki és zavarba is hozod.

Hívd el valahová. Ha igent mond, rendben, ha nemet (talál majd valami kifogást), felejtsd el.

2015. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :) Egyébként a jelek szerint szerintetek ő hogy érezhet?
2015. márc. 3. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :)
2015. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem lennék biztos benne hogy tetszel neki! Ugyanígy vagyunk egyik osztálytársammal, sőt szivecskéket irogatunk, és édesemnek szólítjuk egymást, de még sem vagyunk szerelmesek!
2015. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Az érdekes.:D Akkor a másik fél szerintem nem így gondolja a dolgot, mint te.
2015. márc. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!