Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki vagy csak barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt már 1 éve de az egy év alatt keveset beszéltünk.Az elején kicsit bunkó volt.Nemrég megkeresett,hogy menjünk el egy közös progira.Nagyon jól sikerült,majd tegnap megint voltunk egy progin.Ez is nagyon jó volt.Fel is hívott magához,mert mondtam hogy bevásárolni kell,főzni stb.Mondja a közelükben vannak boltok.Aztán mikor bevásárolt(én nem) felhívott magához,hogy megmutassa a lakását.Na itt eltöltöttünk pár órát együtt és nagyon megtetszett a csaj.Volt egy pillanat,amikor azt mondta hogy ha bátrabb volnék lehet találnék valakit.(arról kérdezett hogy mi ujság a csajokkal).Nekem bejön a csaj,de..van pasija elméletileg,de a srác nem szerelmes bele.Ezt a csaj mondta,és amíg ők együtt vannak,addig én nem akarok bekavarni.De viszont tetszik a csaj,és nyomulnék,ha nem volna valakije.Mit csináljak szerintetek?

2015. febr. 8. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egyáltalán, hogy van-e barátja, nem csak tévesek az infóid.
2015. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt hogy mondta hogy táncoljak neki,vetkőzzek,bár sztem poénból,de lehet komolyan is szeretné.Most jön ez a Valentin nap is,és kezdem megkedvelni ezt a csajt.Kérdezzek rá közvetlen,vagy hogy tudjam meg finoman hogy bejövök e neki?
2015. febr. 8. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd szóvá, hogy nem találtál túl sok férfias dolgot a lakásán, úgy tudtad, van barátja, kérdezz rá, hogy hogy is van ez. De ha lenne, csak nem flörtölne veled ilyen nyíltan.
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy van,mert a faceen is ki van rakva hogy jár xy-al.De mesélte,hogy ez kezd meghalni vele,mert 1 hónapja vannak "együtt",de nem érzi magát jól vele.De rá kérdek mi is van vele most,az biztos.
2015. febr. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!