Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fogja ez az ő "értékét"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogja ez az ő "értékét" csökkenteni a saját szemében?

Figyelt kérdés

Hülye megfogalmazású a kérdés, de máshogy nem tudtam summázni. Arról van szó, hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba. Ő nagyon szép, tipikus természetes szépség, és belsőleg is bájos, én meg külsőleg elég ocsmány vagyok. Az arcom ronda, így változtatni sem tudok rajta (sokat is csúfoltak miatta, nem csak én találtam ki). Annyit tehetek, hogy keményen sportolok, meg művelem magamat.

A lényeg, hogy ezzel az önképpel nem csoda, hogy gátlásos vagyok, mégis randizni hívnám a lányt, hátha van esélyem.

Csak attól tartok, hogy - mivel külsőleg nem illünk össze - őt meg fogják szólni miatta, ill. hogy az ő számára ez "degradálóan" fog hatni (mivel őt körberajongják a jobbnál jobb srácok, és erre jövök én, a gázos fejemmel...) Tehát, hogy egy kiskaliberű (de nagy szívű:)srác közeledne felé...

Hogyan éreztethetném vele, hogy ezt gondolom, anélkül, hogy tönkre tenném az esélyeimet?


2010. febr. 13. 23:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy van ez a dolog, hogy magát mindenki csúnyának látja , pedig néha teljesen alaptalan. Nem azt mondom, hogyha ennyire csúnyának érzed magad, akkor te biztos valami adonisz lehetsz, de mégse ilyen mértékben vagy csúnya. Másik meg a lány, az szintolyan, hogy a szerelem vakkkááááá tesz. Tudom hidd el. Engem azzal basztatnak, miért betty a csúnya lány tetszik, ilyenkor meg felajánlom nekik a szék lábát vibrátorként. Szoval ezzel arra akartam utalni, ízlések és pofonok, lehet csak neked tűnik olyan szépnek(nem mintha baj lenne, csak megközelítés szempontjából érdekes.)Utolsó voltam.

20F

2010. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
hát sztem az a fontos hogy te mit hiszel magadról. ha látja rajtad, hogy csúnyának hiszed magad akkor el is felejtheted, szóval légy erős és jó lesz az
2010. febr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
edes draga gyermek(kerdezo)...eloszor is, nem a kulsosegekre kell menni, vagyis szerintem a belso a lenyeg...vegyunk peldaul egy narancsot...kulsoleg szep, belul meg van rohadva...megenned?...na ugy-e hogy nem...szerintem nyugodtan probalkozz be a csajnal...ha a lany nem sajat erejebol dont, hanem az szamit neki amit masok mondanak, akkor nem erdemel meg...attol, hogy valaki nem szep(en sem vagyok az, el is ismerem, es mar nem is zavar, baratom is van, meghozza ugynevezett alompasi, pedig en aztan elmondhatom magamrol hogy ronda a pofam), meg lehet ertekes ember...ugyhogy fel a fejjel es hajra...remelem tudtam segiteni:)
2010. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!