Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fogja ez az ő "értékét"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogja ez az ő "értékét" csökkenteni a saját szemében?

Figyelt kérdés

Hülye megfogalmazású a kérdés, de máshogy nem tudtam summázni. Arról van szó, hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba. Ő nagyon szép, tipikus természetes szépség, és belsőleg is bájos, én meg külsőleg elég ocsmány vagyok. Az arcom ronda, így változtatni sem tudok rajta (sokat is csúfoltak miatta, nem csak én találtam ki). Annyit tehetek, hogy keményen sportolok, meg művelem magamat.

A lényeg, hogy ezzel az önképpel nem csoda, hogy gátlásos vagyok, mégis randizni hívnám a lányt, hátha van esélyem.

Csak attól tartok, hogy - mivel külsőleg nem illünk össze - őt meg fogják szólni miatta, ill. hogy az ő számára ez "degradálóan" fog hatni (mivel őt körberajongják a jobbnál jobb srácok, és erre jövök én, a gázos fejemmel...) Tehát, hogy egy kiskaliberű (de nagy szívű:)srác közeledne felé...

Hogyan éreztethetném vele, hogy ezt gondolom, anélkül, hogy tönkre tenném az esélyeimet?


2010. febr. 13. 23:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
M. H., Te hiperaktív vagy :D Kösz!
2010. febr. 13. 23:33
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha igent mondott örülj neki!!! Miért tenné csak udvariasságból? Udvariasan nemet is lehet mondani.Lehet,hogy nincsenek benne most még nagy érzelmek,csak szimpatikus vagy neki és akar adni egy esélyt a dolognak.Ez jó jel és látszik,hogy a csaj nem felületes.Hidd el,ha nem érdekelnéd és csak azzal foglalkozna,hogy mit szólnak mások,akkor nem hozná magát olyan helyzetbe,ami neki kellemetlen.Szóval érdekled!Ezt a nyafogást viszont sürgősen felejtsd el,mert ezzel ki lehet nyúvasztani egy kapcsolatot.A siránkozó pasik senkinek sem kellenek,akár jól néznek ki,akár nem.Viselkedj természetesen és ne az járjon állandóan az eszedben,hogy vajon most ciki neki,hogy vele vagyok? Ha ciki lenne nem menne veled sehova és egyáltalán nem mondott volna igent neked a randira.Ha neki nem ciki,akkor neked pláne ne legyen az és élvezd ki minden pillanatát,neked is jár a boldogság!
2010. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Futurare ***** válasza:

Igen, talán az vagyok! Azt mondják magas az érzelmi inteligenciám... ha tényleg művelt vagy, ami azt hiszem kiérződik a soraidból, akkor tudod, hogy ez olyasmiket jelen, hogy pl. bele tudom élni magam mások helyzetébe.


Volt, hogy nekem is kellett volna egy kis támogatás... nem kaptam. Inkább adok, mert tudom milyen sz@r, ha senki sem segít.



M.H.

2010. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Egyébként nem nyafogok, utálok panaszkodni (max itt teszem anonim módon), kőkemény leszek és önmagam leszek, ígérem :), csak a tapasztalataim mindig is azt sulykolták belém: Gáz vagy! Légy gátlásos! Szinte csoda, hogy eljutottam a randiig.
2010. febr. 13. 23:41
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

M.H.

Ugye te nem élsz álomvilágban drága bogaram?

Egy Randiguru kaliberű(többször hangzik el itt ez a kifejezés, mint egy fegyverekkel foglalkozó újságban...) film megnézése után azt hiszed, hogy van bárkinek bármilyen csajnál van esélye? Egy dollármilliomos csaj szemében szerinted van esélye egy aktatologató, 100kg-s 150cm-es balféknek. Jó reggelt apukám, hamar ébredj fel, mert neki fogsz menni a falnak, és az felriadás durvább lesz, mint hogyha magadtól ébredtél volna fel.


De hogy ne offoljak: szerintem az ember ne kergessen hiú ábrándokat, hacsak nem akarja az egész életét leélni csalódások közepette. Olyan, minthogyha egy 50 éves csókának, aki világ életében egy gyár mindeneseként dolgozott, azt mondanád, hogy "persze Jóska bácsi, van esélye arra, hogy életében lesz magának egy Lamborghini Reventonja, csak keményen kell dolgoznia érte!". Természetesen meg van az esély rá, de matematikailag közel van ez az esély a 0-hoz. Talán 100 milliárd "Jóska bácsi" közül 1nek bejöhet. De talán még jobb példa lenne, hogyha egy szakközép iskolába járó gyereknek a végzős évében jut az eszébe érettségi előtt 2 nappal, hogy ő orvos akar lenni. Eddig évvégeken ippeg' átment. Te pedig azt mondod neki: " van rá esély, csak hinned kell benned!". Mondhatod, de gyakorlatilag jobban jár vele az álomban élő gyerek, hogyha minél hamarabb elhessegetik a lila felhőket az arca elől.

Én pl nem vagyok csúnya, egy átlagos képű/sportos testalkatú csávó vagyok. Ha elmegyek egy szórakozóhelyre, nem az atombulákat nézegetem, és nyomulok rájuk, mert tudom, hogy elküldenek. Inkább választom a kb velem egy kategóriájú lányokat.

K.A 17/F

2010. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ő se egy "atombula". Inkább olyan különös, hogy sokan hajtanának rá, de ő nem tud egykönnyen elköteleződni, annyira keresi az igazit. Amúgy nem szórakozóhelyen pillantottam meg.

M. H. pedig biztos nem úgy értette, ahogy Te gondolod; itt nem csak matematika és ráció van, hanem érzelmek is, amelyek nem kiszámíthatóak. Ettől persze még nem habostorta az élet.

2010. febr. 13. 23:50
 17/23 Futurare ***** válasza:
100%

Ha nem vetted volna észre, én csak lelket akarok ápolni...

Nem Angelina Joli-val készül partyzni.



Fasza érzés, hogy akkor is én kapok off-ot, mikor csak segíteni szeretnék. Nem lehetetlent próbál a srác. Tudom, hogy vannak elérhetetlen dolgok, nem alszom, ébren vagyok. Te is segíthetnél neki, ahelyett, hogy b@sztatsz engem...


Nah, ilyenkor mit szóljon az, aki csak próbálkozik?



M.H.

2010. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Akkor itt a Jóska bácsi-Lanborghini eset áll fent,mert a csaj igent mondott. :) Ezután már ne szúrja el azzal,hogy azt mondogatja magában,hogy Jóska bácsi vagyok,meg sem érdemlem ezt a kocsit....
2010. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Futurare ***** válasza:

Értelemszerűen én is leoltom azt, aki értelmetlen baromságokat írkál, de szerintem van abban valami, hogy meg kell próbálnia. Persze, tudom, nekem is volt, hogy buktam, és nehéz volt felállni utána, de később könnyebb volt.



M.H. mégegyszer

2010. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ öcsém te tiszta hülye vagy... ne azzal foglalkozz, hogy nézel ki(bagoly mondja verébnek:P) hanem azzal, hogy elmegy veled randizni, tehát igent mondott, ott lesz veled, és csak veled foglalkozik, mi veszteni valód lehet? Ja és mégis mit foglalkozol te a többivel?
2010. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!