Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fogja ez az ő "értékét"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogja ez az ő "értékét" csökkenteni a saját szemében?

Figyelt kérdés

Hülye megfogalmazású a kérdés, de máshogy nem tudtam summázni. Arról van szó, hogy nagyon szerelmes vagyok egy lányba. Ő nagyon szép, tipikus természetes szépség, és belsőleg is bájos, én meg külsőleg elég ocsmány vagyok. Az arcom ronda, így változtatni sem tudok rajta (sokat is csúfoltak miatta, nem csak én találtam ki). Annyit tehetek, hogy keményen sportolok, meg művelem magamat.

A lényeg, hogy ezzel az önképpel nem csoda, hogy gátlásos vagyok, mégis randizni hívnám a lányt, hátha van esélyem.

Csak attól tartok, hogy - mivel külsőleg nem illünk össze - őt meg fogják szólni miatta, ill. hogy az ő számára ez "degradálóan" fog hatni (mivel őt körberajongják a jobbnál jobb srácok, és erre jövök én, a gázos fejemmel...) Tehát, hogy egy kiskaliberű (de nagy szívű:)srác közeledne felé...

Hogyan éreztethetném vele, hogy ezt gondolom, anélkül, hogy tönkre tenném az esélyeimet?


2010. febr. 13. 23:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 20/F.
2010. febr. 13. 23:19
 2/23 anonim ***** válasza:
előbb hívd randira és ha igent mond akkor agyalj ezen!
2010. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mért nem akarsz magadnak egy hasonló kaliberű csajt?
2010. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Elmondok egy kemény sztorit... Szeretett egy lány, nem tartott rondának elfogadott, minden... én 19 éves voltam, ő akkor 14. Tökéletesen megvoltunk.. Míg egy nap, nővére (plázap*csa) elkezdte mondogatni, hogy úristen, hogy járhatsz ilyen ocsmánnyal, stb.. És barátnői is mondták, hogy ilyen lúzerrel mutatkozol. A vége az lett, hogy ezért szakított velem. 3 hónapig küzdöttem még érte, teljes erőbedobással, végén már utált. Szóval... Ha idősebb a lány, és nem a közösségnek hódoló birka, akkor lehet esélyed.
2010. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Futurare ***** válasza:
89%

Nah itt volt egy leszóló komment!


Ne hidd el neki! Lehet rá esélyed. Láttad a "Randi gurut"-t? Bármire van esélyed. Lehet az is, hogy rád vár, egy ilyen srácra.


Hajrá! Csapj a lovak közé!


M.H.

2010. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igent mondott. (Mert udvarias?)

Ez a kaliberes ügy nehéz kérdés. Bensőleg viszonylag értékes embernek tartom magam, szóval e szempontból egyezünk. Meg nem sok csajt ismerek, és ez valahogy furcsán összejött, hogy a kevés ismerős közül ő külsőleg-belsőleg is megfelel. (Nem plázacica, hanem természetes szépség, ami talán elsőre nem is feltűnő.) Vagy talán nem vágyhatok szép lányra?

2010. febr. 13. 23:24
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsónak!
2010. febr. 13. 23:25
 8/23 Futurare ***** válasza:

Természetesen vágyhatsz! És ha el tudod hívni egy randira, akkor talán minden esélyed megvan, hogy a tiéd legyen!


M.H.

2010. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nah ha igent mondott akkor meg ne foglalkozz ezzel. lehet hogy ő szépnek lát:) valakit a belső értékei is széppé tehetnek.;)
2010. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Futurare ***** válasza:

Amúgy figyelmetlenség a válaszolók részéről, hogy nem az eredeti kérdésre válaszoltunk.


Nem csökkenti a lány értékét. Magunk módján mindegyikünk értékes. Viszont minden embernek más fontos. Valaki a szépségre, valaki az észre és van aki az izomzatra hajt. A lista hosszú! Viszont ha te értelmes vagy, és van tartásod és neki ez számít, akkor megnyerted a meccset!



M.H.

2010. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!