Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogy lehet "bevágódni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet "bevágódni" nálatok?

Figyelt kérdés
például egy átlagos testi adottságokkal rendelkeZő lány? (a primitív válaszoktól kíméljetek!)

2015. febr. 24. 19:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hm, csak egyértelmű jelek? ennyi lenne a "rejtély" nyitja?
2015. febr. 24. 19:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Az intelligensebbet választanám. Amúgy legyél érdeklődő, és legyen benned egy kis női fifika.
2015. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
remélem ,hogy ezek megvanak bennem
2015. febr. 24. 19:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát saját példámon: ha egy lány kicsit átlagosabb, nekem az kelti fel a figyelmem, ha vidám, élénk, jó humorú, illetve egy szép arc simán helyrehozza a kevésbé jó alakot. Utána, ha jobban megismerem, tetszik, ha művelt, kedves és okos.

De mindezek ellenére kell valami ami megfog benne, egyfajta szikra. És ha választanom kéne egy csúnya de okos, kedves vagy egy szép de bunkó és buta között, akkor inkább maradok egyedül!

2015. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha szép a lába egy nőnek és tud valamilyen küzdősportot, akkor nyert ügye van nálam.
2015. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha egy nő tetszik nekem, azt a külsejére és a belsőjére is értem.

Ha csak külsőleg van egy nő rendben, de a személyisége borzalmas, akkor csak olyan, mint egy analóg óra: mutatós.

2015. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"csak egyértelmű jelek?"

Mondom: NEM jelek! Azt nem értik a fiúk!

2015. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha csak valami nagyon elrontott mai fiúcskát akarsz, akkor az előttem szólók nagyon szépen leírták, hogy mit kell tenned. De ha olyanra vágysz aki már nem fiú kategória hanem fiatal férfi(érettebb mentalitásúaknak kb 14-től, vagy éretlenként 20 körül esetleg sosem jön létre ez az állapot) akkor mindegy mit csinálsz, ők már a szemeddel kezdik a külsőségeket és ha nem látják benne a "szikrát" akkor ne reménykedj náluk.
2015. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!