Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan viszonyulja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viszonyuljak hozzá a szakításakor?

Figyelt kérdés

Van egy olyan lány, akit már régóta ismerek. Egy időben teljesen semleges, köszönőviszonyban voltunk, ami átment esti sétálgatásokba, hosszú beszélgetésekbe, de igazából ezeknek is olyan baráti "szaga" volt. Én már akkor is többet éreztem, de közbe lett barátja. Majd megevett a fene, mert a gyerek egy nagyképű bunkó, de most úgy látszik vége lesz. Kérte is hogy holnap beszélgessünk, vagy igyuk le magunkat, nem akar rá gondolni.

Találka lesz, de kitérjek e érzelmeimre, vagy hogy közelítsek ?


2010. febr. 13. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ki van bukva és inni fog lehet, hogy elfogadja a közeledésedet ,de csak mint búfelejtő alkalmatosságnak. Ha komolyan akarsz tőle valamit muszáj lesz egy kicsit várnod
2010. febr. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogy vannak vele de én szeretem kibeszélni a dolgokat. Mármint iszunk (nem lelkizünk!) és időnként beszólunk valamit, hogy milyen rossz volt már vele a kapcsolat meg amúgy is milyen kibírhatatlan volt. Gyakorlatilag lehordom mindennek :D Na persze csak ha van rá okom. Jobban nem szoktam róla beszélni csak ilyen csípős megjegyzésekkel...


De lehet ő olyan típus aki nem akar róla beszélni és azt akarja majd, hogy szóba se kerüljön többet a téma. Szerintem az elején kérdezd meg tőle (ha nem mondja), hogy mit akar inkább beszélgetni róla vagy hagyni... mondd, hogy bármit akar, te ott vagy :)

2010. febr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megpróbálom, bár a csipkedéseket már az elejétől fogva csinálom :)
2010. febr. 13. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!