Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az átlag 15-16 éves lányoknak csak az számit h hogy néz ki a srác?

Figyelt kérdés

Én 16vagyok(fiu) és nemsok csajnak keltem fel a figyelmét mer hát nem vagyok a legszebb legjobb de én erről nem tehetek :-(

És e miatt nem találok párt magamnak tudom h fiatal vagyok de szükségem lenne egy kedves ari lányra (nem azért hogy legyen szexuális életem ...)


2008. aug. 23. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nincs recept, hogy hogy nézzél ki, sőt minél jobban erőlteted, hogy tetszeni akarsz, annál inkább nem fogsz. (ez Murphy törvénye is lehetne :)) Szép lassan, ha figyelsz magadra és másokra, meg fogod látni, hogy mit bírnak benned a csajszik. Sose játssz szerepet, ne akarj más lenni, mint ami vagy, mert az egyből lejön mindenkinek. Ne akarj hasonlítani senkihez, ne majmolj másokat, mert attól szánalmasabb nincs!!!

Egy rövid történet még: egyszer volt, hol nem volt egy fiú. Szép volt, magas volt, értelmes volt, udvarias volt, sportolt, 20 évesen saját háza volt, neki is volt motorja, mint neked...szóval minden szép és jó volt. DE: hiába fürdött, hiába fújt magára akármit, nagyon kellemetlen testszaga volt állandóan szegénynek - ezért nem kellett a lányoknak.

Most ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy te is büdös vagy, :))) Csak lehet, hogy van valami kis apró dolog, ami lerontja az összképet.

Sok sikert!

2008. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
nekem is küldhetsz ha gondolod :)
2008. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem csak a külső számít.A mostani pasimnak is a személyisége volt az ami megtetszett meg olyan kedves és aranyos azóta is eggyütt vagyunk.Hiába vannak nála szebb pasik az engem nem érdekel.

Nálam csak az a fontos hogy edves legyen,aranyos,legyen humora,és hűséges.Habár neki nem volt humora.Soha em halottam eleinte nevetni csak valahogy én jó hatással lehetek rá mert mostanában mindig nevet vagy mosolyog. :)

Szóval külső csak egy kicsit lényeges de nem annyira.

De mondju azért az fontos valamennyire a külső is mert pl. ha egy lány elé olyan pasi áll akinek csupa retek az arca hát elriasztó látvány.

Nálam egyszer próbálkozott egy olyan rémronda bányarém az utcából akinek hiányoztak a fogai teli volt ragyával és kopasz :S Hát mondjuk azért a lányok nemhiszem hogy egy ilyen pasit választanának maguknak

2008. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok és nekem egyáltlaán nem az a lényeg h jol nézzen kis a srác... komolyan!!! egy képet nekem is küldhetnél :)
2008. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem közhely, de nekem sem elsősorban ez számít. Ha kedves az illető és bármi megfog benne nem számít hogy nem a legszebb.A lényeg hogy legyen jó a kisugárzásod és legyél laza, sok lánynak imponál ez, és sok srácok ismerek, aki nem akinézetével "hódít". És kérlekszépen nekem is küldj képet, kíváncsi vagyok!!! (15 vagyok)
2008. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Küldök én szivesen csak nincs hova ha képet kérsz legaláb egy cimet adj meg ahova küldhetek vagy vegyél fel msn-re

crossmt5@freemail.hu

2008. aug. 24. 18:35
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 17 éves lány vagyok..és nem épp a külsöt nézem...

Nekem első amit megnézek az a pasi szeme ha semmit nem látok benne akkor leszarom ha érdekesnek találom a tekikntete miatt akkor a többi az már azon múlik hogy milyen a belső...Én jól kifogtam ..kurva jól néz kia pasim és mág imád is:P tiszta happy:D :))

2008. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha tele a pénztárcád, akkor tök mindegy hogy nézel ki! Lottózz!
2008. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!