Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk Hogyan öltözködjön egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Hogyan öltözködjön egy lány?

Figyelt kérdés
Az jön be nektek ha a csaj sportosan, elegánsan vagy a kettő között öltözködik? A magassarkú bejön? mennyire magas?
2010. febr. 12. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű és nagyszerű öltözék. Magas sarkú a férfiak igen csekély százalékának jön be.

Elegánsnak mit értesz? Én egy egyszerű kimosott ruhát, semmi emó, stb. Kék, zöld, sárga, lila style nem divat a férfiak komoly részénél. Szerintem inkább a sportos fele menj.


Ez az én véleményem. Saját statisztika alapján mondom, hogy mi jön be a férfiaknak, és nem haveri kör, hanem egy komoly közösségi oldalon lett feldobva szavazásnak.

2010. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy mi jön be a férfiaknak... közte volt egy csomó minden, magas sarkú, normál cipő, stb. ...
2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy jól álljon neki. Legyen nőies, de nem k*rvás. A sportos jó, de a fűzők is bejönnek. A magassarkú nem zavar, de csak akkor hordja ha kényelmesnek találja, és neki is tetszik. Miattam ne.
2010. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:49

igazad van

2010. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magassarkú nekem akármilyen is, k*rvás. Legyen alkalomhoz illő, rendezett, és igényes. Nem szeretem, ha egy lány agyonsminkeli magát, maximum annyira, hogy ne is vegyem észre. :) 16/F
2010. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

magas sarkú k*rvás? hmmm...látszik h fiatal vagy nagyon :) ha a felnőtt férfiak is ezt gondolnák, elég nagy bajban lennék (edzésen meg erdei sétán kívül nem volt rajtam lapos sarkú cipő évek óta):) meg akkor nem tudom, milyen lenne a "businesslike" megjelenés egy nőnek?


27/N

2010. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és meg mondom mi álna jól neked de a magas sarkút tényleg hanyagold mert az olyan szar xD nem tudom ki fejezni magam xD
2010. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom hanyagolni a munkám miatt :) itt elég kötöttek az öltözködési szabályok.
2010. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha semmit nem vesz fel. Nincs gond a ruhákkal és minden srácnak bejön. Teszteld, csak ne rendőrök előtt.
2010. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!