Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néha úgy érzem, nem is létezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem, nem is létezek. Miért nem vesznek észre a pasik?

Figyelt kérdés

Sztem nincs semmi bajom. Rendben, tudom, hogy fogynom kéne, de nálamnál kövérebb és rondább lányok is állandóan fiúkkal vannak körülvéve. Meg ugye nem is a külső számít igazán, hanem a kisugárzás. Mindenki mondja, hogy kedves vagyok, vicces, vidám, aranyos, stb. , de valahogy csak ők pasiznak be állandóan. Pedig ha tehetik visznek ide, visznek oda, de az egész társaságból mindig én maradok hoppon. Miért? :(


(Tegyük hozzá, ezek az illetők nem tudnak az írói hajlamaimról, az időnként depresszív felemről [aki pont emiatt depresszív :) ] és a kissé elvarázsolt személyemről . De ez csak azért van, mert a többségét nem is érdekli, mikor megtalálja a magáét a többi lány között.)


Egy 16 éves (rocker) lány borsodból.


2008. aug. 23. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg pozitívan hozzá állni. Ne legyen az arcodra írva a kétségbeesés, hogy neked most miért nem jön össze a pasizás, héjjj pasik naa! Lazulj el, és élvezd hogy a barátnőiddel vagy, élvezzétek egymás társaságát, és ha egy pasi esetleg oda ül az asztalotokhoz, lesz olyan amelyikkel neked is alkalmad lesz elbeszélgetni előbb utóbb. Legyél csini! Szerintem jó dolog hogy írsz! Én tuti megmutatnám a helyedben pár munkámat a többieknek. A kritikák mindig jól jönnek, és fokozhatják az önbizalmad.
2008. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek, ne sugározzon rólad, hogy szarul érzed magad, meg az se hogy vadászol más pasi tekintetére, az elég ilyesztő
2008. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijednek a kisugárzásodtól, ha nagyon különböznek tőled. Esetleg látásból túl komolynak gondolnak, és a tizenéves fiúk még sokszor nem állnak készen egy komoly kapcsolatra. Azon gondolkozz el, hogy milyen az ismeretségi köröd, van e olyan, aki hasonlit hozzád, meg tudna érteni téged, el tudnád képzelni vele hosszú távon is.
2008. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az én ismeretségi köröm csak néhány oszt. társ ismerőseiből áll, szóval nem nagy a választék, mert ők egyáltalán nem azt a réteget képviselik, amit én, és nem vagyunk egy súlycsoportban gondolkodásügyileg sem sajnos. Tudom, ez kicsit fellengzősen hangzik, de így van. Jobban kedvelem az olyanokat, akik használják is az eszüket, és nem annyiból áll az egész, hogy nők, pia, autók...

Ők pedig ilyenek, sajnos. Mindig kicsit kívülállónak érzem magam a saját korcsoportommal szemben, ellenben egy 26-27 évessel jól megvagyok beszélgetéssel is, mert ő nekik már benőtt a feje lágyuk.

2008. aug. 23. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni köztük hogy te korodnál érettebb vagy, ők ilyenek el kell fogadnod. Viszont ha tényleg visznek téged ide-oda, akkor ezek figyelmes lányok lehetnek. Egyébként hasonló cipőben jár(t)unk. Most 22 vagyok, de a te korodban én is egyedüli rockerként virítottam az osztályos barátnőim közt. Tulajdonképpen mind nagyon különböztünk. Hidd el később annyi embert megismersz hogy nem tudod majd őket hovarakni, nembeszélve pasikról. Ez ki fog alakulni. Lényeg hogy légy nyitott és a világ is megnyílik feléd.
2008. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Igy, hogy nincsenek megfelelő emberek a környezetedben tényleg nehéz ismerkedni. Én is nagy rocker voltam 14-16 évesen, és nagyon sok megkülönböztetés ért, kirekesztettnek éreztem magam, és nem is törődtek velem, mármint senkit se érdekelt, hogy valójában mit gondolok. Tulajdonképpen ez kori sajátosság, sok tizenévest csak a külsőségek érdekelnek. Én most eljutottam arra a szintre, hogy elkezdtem nőiesedni, felveszek miniszoknyát hasonlók. Erre hirtelen mindenki nyomulni kezdett, ami elég undoritó, hiszen most sem rám kiváncsiak igazán. Ha az idősebbekkel könnyebben megérted magad, próbálkozhatsz velük is. Lehet, hogy te is koraérő tipus vagy. Az én barátom is sokkal idősebb nálam, de boldogok vagyunk együtt, több, mint másfél éve. Ismerkedhetsz az interneten is, ajánlom a magyar gothic club oldalát. Fontos, hogy barátokat találj, akik olyanok, mint te tudsz velük beszélgetni, és akkor önbizalmad is lesz.
2008. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a támogatást, már nézegettem az oldalt, valszeg be is fogok regisztrálni, merthát egy kis goth is bennem van, hála a Tim Burton hatásnak :)

Amúgy ne aggódjatok, azok a barátnők is csak néha figyelmesek. Szóval nem megyek én annyifele :)

2008. aug. 24. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
próbál kicsit fogyni hátha jobb lesz a helyzet
2008. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!