Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, hogy tetszem neki? Ha igen, mennyi jovoje lenne ennek az egesznek?

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsanat, hogy nem irok ekezeteket, de csak mobilrol tudok irni. Szoval 16 evesek vagyunk mindketten, o iden jott az osztalyunkba. Eleg kozvetlen, konnyen beilkeszkedett. Elkezdtunk sokat beszelgetni suliban, meg ketszer ram is irt, egyszer en ra... Es nagyon egy huron pendulunk:) Multkor eloben pl odault mellem, es mondta, hogy nagyon szep a szemem... De kozben egy pletykas lany elkezdte azt hiresztelni, hogy egy masik lany bejon a fiunak. Az a masik lany egyebkent a legjobb baratnoje. Parszor lattam mar oket beszelgetni, de altalaban nem szoktak egyutt logni. Fogalmam sincs, hogy egyaltalan tetszem-e a fiunak, vagy minden lannyal ilyen? Es emiatt inditotta el a pletykat az a lany? Es ha tetszem is a fiunak, van jovoje az egesznek, ha osztalytarsak vagyunk?
2015. febr. 21. 15:57
 1/2 anonim válasza:

Nem elég egyértelmű, amit írtál. Először is, a másik lány (aki tetszik a srácnak) kinek a legjobb barátnője? Mi miatt indított el pletykát milyen lány? Mi lenne, ha fiktív nevekkel próbálád leírni ezt a sztorit, mert túl sok a szereplő és nehéz kiiagozdni rajta? Segítek, ha értem miről van szó, de így kicsit bonyolultnak tűnik a sztori.

Mindenesetre én azt gondolom, hogy osztálytárssal nem bölcs dolog összejönni, mert ha netalántán szakítotok, vagy összevesztek, nem tudjátok elkerülni egymást. Tekintve, hogy minden nap találkoztok, hamar egymásta unnátok és egyre több lenne a konfliktushelyzet. Tapasztalatból beszélek, én jártam már így. Azóta megtanultam, hogy házi nyúlra nem lövünk, ezt szerintem te is fogadd meg!

21/L

2015. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Szoval a srac neve Attila. A pletykas lany neve az osztalyunkbol Barbi, a legjobb baratnoje pedig Kata. Szoval Barbi elkezdte azt terjeszteni, hogy Attilanak bejon a Kata, de ez nem biztos, mert en soha nem latom oket egyutt, es lehet csak azert inditotta el a pletykat, mert Attila amugy eleg kozvetlen, es Kataval is beszelgetett mar... Amugy bocsi, egy kicsit komplikalt a helyzet
2015. febr. 22. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!