Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg akar valamit? Vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar valamit? Vagy ő is csak hülyit?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok.Az egyik közösségi oldalra irt egy srác,h szivesen megismerkedne velem,nekem is zimpatikus volt,ezért megadtam az msn cimem.A következő alkalommal fent volt,nem sokat beszéltünk de elkérte a számom.Megigérte,h felhiv,h megbeszéljük,mikor találkozunk.Elsőre nem jött össze,ki kellett mennie külföldre,de megigérte,ha hazajön,keresni fog.Igy is lett,találkoztunk,egy szerdai nap,másfél órát beszélgettünk egy kávézóban,és gondolom tetszettem neki,mert megjegyezte,h jól nézek ki,beszélgetés közben is érdeklődött,én szinte nem is tudtam tőle kérdezni.Aztán haza is vitt,azt mondta,majd a héten még hivni fog,és megkérdezte h adhat e puszit.Rá két napra én irtam neki sms-t,h mi zu vele?Vissza irt mind 2 smsre,ő is érdeklődött,h milyen napom volt.Parázzak,hogyha esteleg nem hiv pár napig?Vagy nem kell?Szerintetek tényleg érdeklem őt?Gondolom akkor nem válszolt volna az üzimre.Lehet h most hülyének néznek sokan,de mostanában max 2. randiig jutottam el,aztán nem kerestek......igy sztem érthető,h félek..Segitsetek!A srác 28 éves,szval az is aggaszt, eesetleg nem e tart túl kislányosnak?
2010. febr. 12. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
8 év nem olyan sok(köztünk 16 év van:))szerintem érdekled őt ha nem így lenne nem írna neked vissza nem kérdezne felőled...ha pár napig nem hív az sem azért van mert nem érdekled,csak szerintem nem szokás egy ilyen friss "kapcsolatnál"
2010. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi okod aggodni, remelem jol alakul, 20eves vagy es erett mindenre
2010. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem éri meg ne foglalkozz vele
2010. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!