Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit akar vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit akar vagy csak hülyít vagy mi? Nem értem akkor meg mit kedveskedik ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Van egy lány a melóhelyen aki egyfolytában köszönget ahányszor meglát és vett nekem ajándékot (csokit:) a szülinapomra és néha úgy érzem h "megdug" a szemével, még csak egy hónapja dolgozom itt tehát haverságból nem hiszem h csinálna ilyeneket. Felvettem msnre és ott beszélgettünk elhívtam a szülinapomra mondta h még meglátja h jön-e aztán elkértem a számát arra aztmondta h majd a melóhelyen másnap azaz ma ma elkértem a számát és azt mondta majd egyszer megadja majd msn-en elérem 7 körül persze sehol sem volt 7 körül...
2010. szept. 16. 21:11
 1/2 orsybaba88 ***** válasza:

játszik veled, ő ettől indul be, ha "becserkészi"a vadat. tégy a kedvére, játssz vele te is!


v.színű h tetszel neki, csak húzza az agyadat:)

2010. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja, mindenképpen játssz vele te is! Izgalmas lesz meglátod. (Ilyenkor simán belefér a csepp füllentések. Ne legyél szűkmarkú a füllentésekkel. Figyelem, a füllentés nem egyenlő a hazugsággal.)
2010. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!