Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezzel mit csináljak? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit csináljak? Ő csak hülyít, de engem ez sem érdekel.

Figyelt kérdés
Bejön egy fiú nekem...tudom hogy csak hülyít, de az se érdekel...így is tudnék járni vele. Tudom hogy hülyeség...de annyira boldog vagyok, mikor olyanokat ír, hogy "hiányzol, édesem (LLL)" meg ilyenek :S nem bírom elfelejteni...és mikor nap mint nap összefutunk és megölel...ajj :( mit tehetek? Ne írd kérlek, hogy felejtsem el, mert nem fogom :( /egyenlőre/
2011. márc. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a szó, amit kerestél: egyelőre
2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja tom mit érzel...nekem is így volt, de miért járni vele? Én jól érzem magam úgy is ha csak vele beszélek s hülyülünk, hogy szeretlek s hiányzol...Vedd komolyra a szót vele. Saját tapasztalatból mondom, mert volt úgy, hogy én is így hülyültem egy sráccal, aztán kiderült, hogy belémszeretett. De én nem szerettem őt. Kérdezd meg tőle, s ha nem jössz be neki, akkor is maradjatok ebbe a kapcsolatba, mert azért jól tud esni igaz?
2011. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod , hogy hülyít és így belemész csak magadat okolhatod a nagy pofáraesésért.Mivel úgyis el fogod felejteni és beleesni meg reménykedni.
2011. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy,és nagyon kislány.Nem kéne belehabarodni az első jöttmentbe,aki édesemnek hív,és azt mondja,jó a segged!!!Gondolom,kitalálod,hogy az ilyeneknek nem komoly kapcsolat kell,de legalábbis Veled biztosan nem!Csak szórakozni kellenél Neki,ha kellenél egyáltalán,mert ugye más az,ah flörtöl,bókol,játszik,meg más az,ha akar is valamit Tőled.Valószínűleg akkor minimum elhív valamerre,vagy pedálozik.Ez viszont,amit csinál,az semmi,csak sima flörtölgetés.Térj már észhez!!!Kell Neked,hogy játszanak Veled?Felnőttként más,mert akkor legalábba szex részét élvezed,aztán lépsz tovább,na de gyerek ésszel fájdalmas tud lenni az iylesmi.Hallgass rám...Nem mindne ám az,ha valaki jóképű,meg dumája van!Abból nem lesz boldogság,maximum d..gás.
2011. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!