Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hangzik ez a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hangzik ez a pár mondat angolul?

Figyelt kérdés

Csak ezt a pár mondatot kellene lefordítani előre is köszönem:


-Mondanom kell valamit

-Szóval én nagyon kedvellek és arra gondoltam h eljönél e velem sétálni a városba vagyis randira valamikor?

-Akkor maradjunk barátok (Ha nem jól sülne el a dolog)


Akinek még van ötlete annak szivesem várom Előre is köszi


2008. aug. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

-I have to tell you something!

-So I really like you and I would like you to go out with me. We can go for a walk if you want.

-Okey we can be friends.

2008. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak:

Jók a fordítások, de én azért finomítanék ratuk egy picit:

- I really like you and I would like to go out on a date with you. We could go for a walk if you like.

- Lets just be friends then.


Második válaszoló:

Ha már ilyen inteligens vagy, akkor legalább helzesen írnád le a dolgokat. Olyan, hogy "vana" nincs... Amit te akartál írni az a Wana...

2008. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamár megy az okoskodás, akkor Wanna :)
2008. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

apám:D ez kész röhej:P I have to tell you something.

I like you so much and i would like you to go for a walk with me if you want... ok let's be friends:P

remlem jo:D:D bár sztem annak aki normális angolt írt abból mindegyik jó de lhet másképpen is fogalmazni:D:)

2008. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

I have to tell you something. You know,you are the most sweet girl I've ever met.I love your laugh, your smile, your beautiful eyes,(ide még mondhatsz,amit szeretnél,tudod,a bók sosem árt :D) and if you have some time, I'd be happy happy if you came with me in the city for a walk to know each other better.


Well,I understand, then we'll remain friends.


Gondolom, férfi vagy, azért gondoltam,hogy bókolni kellene :) ha ezt a szöveget leírod neki,biztosan tetszeni fog neki. Lefordítom,mert nem tudom, mennyire tudsz angolul: Mondanom kell valamit.Tudod, te vagy a legédesebb lány,akit ismerek. Szeretem a nevetésed,a mosolyod, a szép szemeidet, stb., és ha van némi időd,örülnék,ha eljönnél velem a városba sétálni egyet, és jobban megismerhetnénk egymást.

2008. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha 1 kicsit fiatalosabban akarod mondani akk:

I have to tell you something.

Do you wanna go for a walk or for a date with me?

Okay,let's just be friends:(

jah és sztem oan helyre menjetek ahol nem kell annyit beszélni:D mer ha ezt nem tudod lefordítani akk hogyan tudnál vele beszélgetni séta közben?:S:D

2009. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!